Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Bioderma SENSIBIO

Bioderma pozostała wierna swoim przekonaniom, broniąc obecnego w firmie ducha niezależności. Eksperci firmy z niezmienną pasją poznają skórę i zgłębiają jej tajemnice. Dzięki temu firma może zaproponować pacjentom przełomowe i bezprecedensowe rozwiązania, które zaskakują niekonwencjonalnym podejściem. Codziennie na całym świecie Bioderma tworzy historię dermatologii.

Bioderma dla wrażliwych

Marka otrzymała liczne nagrody za swoją działalność, którą prowadzi od lat. Zaliczają się do nich: perła dermatologii estetycznej od Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Best Beauty Buys od InStyle, nagroda Najlepsze dla urody, Stylowy Kosmetyk 2011, Qltowy Kosmetyk 2011, Doskonałość Roku 2011 oraz Super Produkt - wyróżnienie nadawane przez Świat Kobiety. Historia firmy sięga 1977 roku, kiedy to Jean-Noël Thorel z wykształcenia biolog-farmaceuta zapoczątkował innowacyjne, "bio dermatologiczne" podejście do pielęgnacji skóry. Przygotował pierwsze patenty i stał się autorem wyznawanej przez Biodermę filozofii – biologia wsparciem dla dermatologii. Po ośmiu latach od wprowadzenia pierwszych produktów do Aptek, Bioderma opracowała pełną serię produktów przy współpracy z dermatologami. Dzieląc to samo stanowisko w sprawie zdrowia skóry, firma poprosiła o konsultację lekarzy w trakcie pracy nad każdym produktem. Także dzisiaj podejście to sprawia, że produkty Biodermy odpowiadają potrzebom pacjentów. W duchu tej samej filozofii, firma nawiązała współpracę z przychodniami, pozyskując w ten sposób informacje zwrotne i opinie na temat produktów od pacjentów.

Skóra wrażliwa objawia się uczuciem gorąca i ogólnym bądź miejscowym zaczerwienieniem. Łatwo ulega przesuszeniu, co z kolei prowadzi do jej osłabienia i nieprzyjemnego ściągnięcia. Sensibio od Biodermy to seria produktów o właściwościach i konsystencji odpowiednich do zwalczania różnych przyczyn i poziomów wrażliwości skóry. Należący do tej serii płyn micelarny Sensibio H2O był pionierem na rynku, a obecnie jest najchętniej kupowanym i najczęściej przepisywanym produktem tej kategorii. Produkty Sensibio nadają się do pielęgnacji skóry wrażliwej, nadwrażliwej, naczynkowej oraz z łojotokowym zapaleniem skóry.

Filtry

Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Producent

Nowe produkty

Blog navigation

Latest posts

Latest comments

 • (5)
  Niestety problem depresji jest coraz szerszy. Dobrze, że...
 • (5)
  Po porodzie kupiłam termometr haxe, do ucha. Na dziecku...
 • (5)
  Dla swojej córki kupiłam termometr haxe do uszka. Jestem...
 • (5)
  Ciężka jest ta walka z gorączką :// Zwłaszcza u dzieci,...
 • (5)
  Artykul na dwie strony A4 a pytanie o dokładność dalej...