Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Filtruj według

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 91,00 zł

SENSIBIO

Bioderma pozostała wierna swoim przekonaniom, broniąc obecnego w firmie ducha niezależności. Eksperci firmy z niezmienną pasją poznają skórę i zgłębiają jej tajemnice. Dzięki temu firma może zaproponować pacjentom przełomowe i bezprecedensowe rozwiązania, które zaskakują niekonwencjonalnym podejściem. Codziennie na całym świecie Bioderma tworzy historię dermatologii.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Bioderma dla wrażliwych

Marka otrzymała liczne nagrody za swoją działalność, którą prowadzi od lat. Zaliczają się do nich: perła dermatologii estetycznej od Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Best Beauty Buys od InStyle, nagroda Najlepsze dla urody, Stylowy Kosmetyk 2011, Qltowy Kosmetyk 2011, Doskonałość Roku 2011 oraz Super Produkt - wyróżnienie nadawane przez Świat Kobiety. Historia firmy sięga 1977 roku, kiedy to Jean-Noël Thorel z wykształcenia biolog-farmaceuta zapoczątkował innowacyjne, "bio dermatologiczne" podejście do pielęgnacji skóry. Przygotował pierwsze patenty i stał się autorem wyznawanej przez Biodermę filozofii – biologia wsparciem dla dermatologii. Po ośmiu latach od wprowadzenia pierwszych produktów do Aptek, Bioderma opracowała pełną serię produktów przy współpracy z dermatologami. Dzieląc to samo stanowisko w sprawie zdrowia skóry, firma poprosiła o konsultację lekarzy w trakcie pracy nad każdym produktem. Także dzisiaj podejście to sprawia, że produkty Biodermy odpowiadają potrzebom pacjentów. W duchu tej samej filozofii, firma nawiązała współpracę z przychodniami, pozyskując w ten sposób informacje zwrotne i opinie na temat produktów od pacjentów.

Skóra wrażliwa objawia się uczuciem gorąca i ogólnym bądź miejscowym zaczerwienieniem. Łatwo ulega przesuszeniu, co z kolei prowadzi do jej osłabienia i nieprzyjemnego ściągnięcia. Sensibio od Biodermy to seria produktów o właściwościach i konsystencji odpowiednich do zwalczania różnych przyczyn i poziomów wrażliwości skóry. Należący do tej serii płyn micelarny Sensibio H2O był pionierem na rynku, a obecnie jest najchętniej kupowanym i najczęściej przepisywanym produktem tej kategorii. Produkty Sensibio nadają się do pielęgnacji skóry wrażliwej, nadwrażliwej, naczynkowej oraz z łojotokowym zapaleniem skóry.