Lista produktów producenta Tactica

Tactica to nowoczesna firma farmaceutyczna z siedzibą w Krakowie działająca zarówno na terenie Polski, jak i na rynkach zagranicznych. Zajmuje się tworzeniem leków z przepisu lekarza, bez recepty, suplementów diety, wyrobów medycznych, kosmetyków oraz żywności przeznaczenia medycznego. Obecnie przedsiębiorstwo stawia na dynamiczny rozwój, który pozwoli na dostarczenie lekarzom, farmaceutom i pacjentom najwyższej jakości preparaty.

Aktywne filtry

Zaufaj nowoczesnym preparatom medycznym Tactica!

Firma farmaceutyczna Tactica powstała w 2007 roku dołączając do nielicznego grona polskich przedsiębiorstw działających w branży. Od początku wszelkie czynności opierały się o wartości, takie jak bezpieczeństwo konsumentów i pracowników, uczciwość, szacunek oraz tradycja. Początkowa działalność Tactica bardzo szybko rozwinęła się do własnej linii preparatów leczniczych i suplementów diety. Zaledwie 2 lata po rozpoczęciu działalności portfolio rozwinęło się o pierwszych leki na receptę, a w planach były kolejne pomagające w dolegliwościach laryngologicznych. Z tego względu w kolejnych latach rozwinął się Dział Sprzedaży oraz Dział Marketingu, a w 2012 roku produkty trafiły do obrotu. Uznanie wśród lekarzy i pacjentów oraz rosnące potrzeby na rynku farmaceutycznym pozwoliły na dalszy rozwój - zmiany struktury Działu Sprzedaży i otwarcie własnej hurtowni. Od 2016 roku w skład firmy wchodzi także Dział Rozwoju i Badań zatrudniający wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy każdego dnia pracują nad ulepszaniem i wprowadzaniem nowych produktów.

Obecnie firma farmaceutyczna Tactica wciąż dynamicznie się rozwija korzystając z najnowszych technologii i osiągnięć medycyny. Oferuje najwyższej jakości preparaty produkowane w najlepszych zakładach farmaceutycznych na terenie Polski i innych krajów Unii Europejskiej. Cały proces odbywa się w zgodzie ze wszystkimi normami jakości i bezpieczeństwa. Przedsiębiorstwo współpracuje z wiodącymi ośrodkami badawczymi i rozwojowymi zarówno w kraju, jak i zagranicą. Produkcja preparatów medycznych to jednak nie jedyny filar działalności. Tactica jest aktywnie zaangażowana w działania społeczne o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim. Wspiera akcje charytatywne, a także pomaga organizacjom i osobom potrzebujących w realizowaniu projektów w zakresie zdrowia, kultury i sportu. Dba także o wewnętrzne dobro pracowników poprzez motywowanie i inspirowanie pracowników. Skuteczna polityka firmy opiera się o zapewnienie odpowiedniego zaplecza finansowego i technicznego oraz zatrudnianie specjalistów i stałe podnoszenie ich kwalifikacji.