Lista produktów producenta Pierre Fabre Medicament

Pierre Fabre Medicament to francuska firma farmaceutyczna. Została założona na początku lat 50. i od tego czasu stale się rozwija. Głównym celem tego przedsiębiorstwa jest zapewnienie pacjentom pełnej opieki, która skupia się nie tylko na ich zdrowiu, ale również higienie i pięknie. Firma posiada szeroki przekrój rozmaitych produktów, dopasowanych do różnych potrzeb i oczekiwań, różnych grup odbiorców. Szeroka oferta nie przeszkadza im w wysokiej specjalizacji oferowanych przez nich preparatów, które cechują się bardzo dopracowanym składem i wysoką skutecznością. Pod tą marką dostępne zarówno produkty na receptę, leki bez recepty, jak i preparaty przeznaczone do higieny jamy ustnej dostępne w aptekach.

Aktywne filtry

Najwyższy poziom zdrowia i higieny

Firma Pierre Fabre Medicament  na pierwszym miejscu stawia zdrowie i bezpieczeństwo swoich pacjentów. Od lat zajmują się przygotowywaniem dopracowanych receptur, które są bez obaw mogą być przyjmowane przez pacjentów w różnym wieku, z zachowaniem środków ostrożności zamieszczonych w ulotce. Marka współpracuje z wieloma różnymi laboratoriami, zarówno publicznymi, jak i prywatnymi, oraz prowadzi wyspecjalizowane badania na własną rękę, aby zawsze mieć pewność, że oferowane przez nich wyroby są możliwie najbardziej dopracowane. Współpraca ze specjalistami z całego świata pozwala na odkrywanie nowych kombinacji, mają bardzo pozytywny wpływ na zdrowię, higienę i urodę.

Produkty marki Pierre Fabre Medicament bardzo często inspirowane są światem natury i roślin. Założyciel przedsiębiorstwa Pierre Fabre był nie tylko farmaceutą, ale również botanikiem. Dlatego, już od samego początku w tej firmie wykorzystywano dobrodziejstwa natury oraz lecznicze właściwości rozmaitych roślin. Takie podejście jest stosowane do dziś, dzięki czemu firma Pierre Fabre Medicament w swoich preparatach sprawnie łączy nowoczesne technologie i innowacje farmaceutyczne z tradycyjnymi leczniczymi właściwościami roślin. W swojej ofercie Pierre Fabre Medicament posiada leki ortopedyczne, onkologiczne, ginekologiczne na receptę oraz szeroką gamę produktów leczniczych bez recepty. Specjalizują się również w produkcji wysokiej jakości preparatów do higieny jamy ustnej dla dzieci, dorosłych i osób starszych.