Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Filtruj według

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 99,00 zł

Marka

Marka

Tena Lady

Tena Lady to jedna z wiodących marek wytwarzających produkty chłonne przeznaczone dla kobiet z problemem nietrzymania moczu. Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i służb zdrowia na całym świecie. Najwyższej jakości artykuły stworzone są z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i całkowitej higieny podczas użytkowania. To sprawia, że pacjentki chętnie korzystają z bogatego asortymentu firmy.

Aktywne filtry

Tena Lady - Praktyczne rozwiązanie na problem z nietrzymaniem moczu

Problem nietrzymania moczu dotyka wiele kobiet bez względu na wiek czy ogólny stan zdrowia. Mimo, że nie należy do groźnych dolegliwości, to jednak może znacząco wpływać na kondycję psychiczną osoby, której dotyczy i powodować stany lękowe lub izolację społeczną. Wychodząc naprzeciw potrzebom ludzi na całym świecie, marka Tena Lady zapewnia nowoczesne rozwiązania, dzięki którym można poprawić jakość własnego życia i cieszyć się pewnością siebie w sytuacjach towarzyskich. Ze względu na 50-letnie doświadczenie z dolegliwością nietrzymania moczu obecnie Tena Lady uważana jest za wiodącego producenta artykułów dla kobiet, takich jak podkłady i bielizna chłonna, wkładki higieniczne czy podpaski. Zapobiegają one powstawaniu nieestetycznych plam na ubraniach oraz powstrzymują nieprzyjemny zapach. Gwarantują całkowity komfort i dyskrecję podczas użytkowania, dzięki czemu mogą być stosowane do dowolnego ubioru. Szeroka gama produktów do wyboru sprawia, że każda kobieta może dostosować odpowiednie rozwiązanie do własnego zapotrzebowania.

Tena Lady to marka, której głównym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów, które minimalizują wpływ problemu nietrzymania moczu na życie kobiet. Należy do grupy Essity będącej globalnym liderem w dziedzinie higieny. Obecnie artykuły trafiają do klientów indywidualnych oraz służb zdrowia w ponad 90 krajach na całym świecie. Nieustannie są ulepszane, aby zapewnić najlepsze na rynku rozwiązania. Nad całym procesem produkcji i dystrybucji czuwa wykwalifikowana kadra pracowników. Firma Tena Lady pragnie obdarzyć swoje klientki wsparciem w każdym zakresie, dlatego ma do zaoferowania doskonały dostęp do informacji i darmowe próbki swoich produktów. Dzięki temu kobiety dużo łatwiej mogą dopasować dla siebie odpowiednie artykuły w zależności od indywidualnych potrzeb. Wszystkie produkty Tena Lady charakteryzują się skuteczną ochroną, a przy tym wykonane są z hipoalergicznych, miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów, co sprawia, że klientki mogą się czuć sucho i świeżo przez cały dzień.