Lista produktów producenta Amaderm (Amara)

Zakład Farmaceutyczny AMARA Sp. z o.o. to polskie przedsiębiorstwo, które zajmuje się wytwarzaniem produktów prozdrowotnych i różnorodnych wyrobów medycznych, a także specjalistycznych kosmetyków dermatologicznych. Starając się odpowiadać na zapotrzebowanie klientów, każdego roku firma rozwija swoją ofertę o kolejne pozycje. Preparaty dostępne są na terenie całego kraju, a dzięki rozbudowanej sieci przedstawicieli farmaceutycznych istnieje możliwość skorzystania z fachowej porady.

Aktywne filtry

W trosce o Twoje zdrowie

Zakład Farmaceutyczny AMARA powstał w 1994 roku i od tego czasu odgrywa dużą rolę w polskim przemyśle farmaceutycznym. W asortymencie posiada produkty niezbędne w każdej apteczce, takie jak woda utleniona, spirytus czy syrop prawoślazowy. Działa na podstawie firmowej Księgi Jakości, dzięki której wszystkie czynności przeprowadzane są zgodnie z normami bezpieczeństwa z naciskiem na efektywność i ogólny rozwój. Przestrzegają także zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania i Dobrej Praktyki Laboratoryjnej. Wszystkie preparaty powstają ze starannie wyselekcjonowanych składników i na każdym etapie podlegają kontroli jakości, dzięki czemu działają skutecznie i pomagają poprawić zdrowie pacjentów w całej Polsce. Produkcja poprzedzona jest szeregiem badań, które potwierdzają bezpieczeństwo użycia. Firma zdobyła także wiele certyfikatów i nagród świadczących o najwyższej jakości oferowanych produktów. Receptury wyrobów medycznych są stale udoskonalane z pomocą nowoczesnych technologii oraz najnowszych osiągnięć naukowych.

W firmie AMARA znajduje się dział Rozwoju i Wdrożeń oraz Laboratorium, w których wykwalifikowana kadra pracowników dokłada wszelkich starań, aby opracowywać nowoczesne preparaty pozwalające na jeszcze skuteczniejsze leczenie oraz utrzymanie zdrowia pacjentów. W tym celu prowadzone są prace analityczne, badawcze i rozwojowe z uwzględnieniem współczesnego zapotrzebowania rynkowego. Grupa specjalistów stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Starannie wyselekcjonowani dostawcy gwarantują towary na najwyższym poziomie, dzięki czemu personel może wytwarzać skuteczne produkty. Przedsiębiorstwo prowadzi różnorodne działania mające na celu wspieranie zdrowia - angażuje się w sponsoring sportowców, młodych naukowców czy zdolnej młodzieży dając im pole do rozwoju zdolności oraz zdobywania wiedzy w zakresie medycyny. Obecnie wspierane jest przez Fundusze Europejskie, dzięki czemu otrzyma środki na zakup specjalistycznych urządzeń badawczych, które pozwolą na rozszerzenie zakresu badań.