Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Hexanova

Przedsiębiorstwo farmaceutyczne Hexanova posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych preparatów dla utrzymania zdrowia okolic intymnych kobiet oraz mężczyzn. Oferta firmy aktualizowana jest w oparciu o najnowszą wiedzę i osiągnięcia z zakresu tej branży terapeutycznej. Hexanova czynnie realizuje swój statut, w myśl którego zdrowie to fundament jakości życia każdego człowieka.

Aktywne filtry

Hexanova - działanie w oparciu o innowacyjne metody

Hexanova jest firmą specjalizującą się we wdrażaniu oraz dystrybucji innowacyjnych rozwiązań z zakresu farmacji i medycyny. Prowadzone przez przedsiębiorstwo badania przyczyniają się do poszerzenia ogólnej wiedzy na temat schorzeń układu moczowo-płciowego, z którymi co roku styka się wielu pacjentów w naszym kraju. Oprócz produktów z zakresu zdrowia intymnego Hexanova posiada w swojej ofercie także rozwiązania wspomagające leczenie trudno gojących się ran. Wykorzystywane są one w różnych specjalizacjach lekarskich jak ginekologia, dermatologia czy proktologia. Produkty Hexanova powstają w oparciu o wiedzę i doświadczenie specjalistów zatrudnionych w laboratoriach i placówkach badawczych firmy. To właśnie nieustanny nacisk na rozwój i innowacje pozwala spółce skutecznie konkurować na wymagającym rynku farmaceutycznym. 

Wiarygodność i bezpieczeństwo producenta określona jest przez wdrożone międzynarodowe normy ISO 13485:2016, Certyfikat GMP oraz HACCP. Oprócz działalności dystrybucyjnej Hexanova zajmuje się także wytwórstwem, opracowywaniem formuły i składu preparatów, a także procesem marketingowym. Kluczowe działy firmy, a więc laboratorium, zaplecze produkcyjne i dział marketingu współpracują z zewnętrznymi podmiotami co pozwala na optymalne i ekonomiczne wykorzystanie dostępnych zasobów. Współpraca z licznymi kontrahentami buduje coraz silniejszą pozycję Hexanova na polskim rynku farmaceutycznym. Biuro zarządu przedsiębiorstwa mieści się w Łomiankach w województwie mazowieckim.