Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

SEBIUM

Bioderma oferuje nową generację produktów przeciw niedoskonałościom. We wszystkich produktach do pielęgnacji linii Sébium, przywraca prawidłową jakość sebum, zapobiega jego gęstnieniu i zatykaniu porów, dzięki czemu skutecznie przeciwdziała pojawienia się krost i zaskórników. W tej serii można znaleźć produkty przeznaczone do skóry delikatnej, wrażliwej i z niedoskonałościami. Bioderma Sebium przywraca skórze naturalny wygląd i sprawia, że wygląda bardzo ładnie oraz świeżo.

Aktywne filtry

Bioderma ratunkiem dla skóry

Bioderma to marka, która znana jest na całym świecie. Powstałe kosmetyki to efekt pracy kosmetologów i lekarzy, a wszystko w trosce o zdrowie pacjentów. Firma wybiera innowacyjne rozwiązania, a przy produkcji stosuje nowoczesne technologie. Kosmetyki są zdrowe i wyglądają elegancko. Preparaty z serii Sebium zostały stworzone z myślą o skórze wrażliwej i atopowej, która wymaga specjalnej pielęgnacji. To znakomita ochrona przed działaniem czynników zewnętrznych, niszczących powierzchnię skóry. Co wpływa negatywnie na naszą skórę? Przede wszystkim zanieczyszczenia powietrza, smog oraz promienie słoneczne.

Sebium to nie jeden kosmetyk, ale cała seria. W aptece możemy znaleźć żel do mycia twarzy o bardzo ładnym kolorze błękitnego oceanu. Przeznaczony jest do skóry wrażliwej kobiet. Pięknie pachnie, a opakowanie jest wydajne. Kosmetyki dostępne są w cenach przystępnych dla każdego. W ofercie Bioderma Sebium są również płyny micelarne niezbędne w codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Nawilżają ją, wnikają głęboko pod warstwę wierzchnią i sprawiają, że skóra nabiera blasku. Kolejnym produktem jest krem do skóry problematycznej, stworzony przez dermatologów z myślą o osobach o cerze naczynkowej i z atopowym zapaleniem skóry. Kosmetyki nie podrażniają i są idealne dla alergików.