Lista produktów producenta STANMARK

Hurtownia Stanmark od wielu lat jest uznanym i cenionym producentem stoperów i zatyczek do uszu. Oferta producenta jest różnorodna tak, aby spełniać indywidualne potrzeby pacjentów. Działalność przedsiębiorstwa została doceniona nie tylko przez konsumentów, ale również przez instytucje rządowe oraz Unię Europejską, które przyznały firmie Stanmark dofinansowania najbardziej obiecujących projektów.

Aktywne filtry

Stanmark - zdrowie i higiena uszu 

Stanmark to jeden z liderów na rynku wśród wytwórców preparatów wykorzystywanych w pielęgnacji i ochronie zewnętrznego przewodu słuchowego. Przedsiębiorstwo prowadzi nie tylko działalność produkcyjną, posiada bowiem hurtownie zatyczek zaopatrującą apteki oraz sklepy z artykułami BHP na terenie całej Polski. Firma współpracuje zarówno z instytucjami prywatnymi jak i państwowymi, a marka zbudowana na przestrzeni lat pozwala postrzegać Stanmark jako przedsiębiorstwo solidne oraz godne zaufania. Polska hurtownia została dofinansowana przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 co pozwoliło na rozwój nowoczesnego zaplecza technologicznego. 

Stanmark wyróżnia się oryginalnym produktem. Stopery oferowane przez producenta powstają z najlepszej jakości materiałów, których testy zapewniły optymalną ochronę. Stanowią tym samym wielogodzinne zabezpieczenie tam, gdzie warunki pracy są najtrudniejsze. Co ważne w procesie projektowania firma bierze udział nie tylko skuteczność swoich stoperów, ale również wygodę użytkownika. Stanmark wprowadził na rynek 7 różnych modeli stoperów do uszu charakteryzujących się dostosowaniem do różnego poziomu hałasu i odmiennymi właściwościami. Obecnie w ofercie Hurtowni Stanmark oprócz stoperów do uszu znajdują się również aparaty APO i zestawy ZPO do płukania oczu. Produkty producenta znajdują swoje zastosowanie w wielu branżach. Jednocześnie Stanmark nieustannie opracowuje nowe rozwiązania i modernizuje portfolio swoich produktów tak, aby zachować pozycję lidera rynku.