Lista produktów producenta IWOSTIN

Wszyscy wiemy jak ważne jest codzienne dbanie o skórę. Jest ona narażona na wiele czynników zewnętrznych jak i wewnętrznych. Wiele z nich powoduje pojawienie się zmarszczek czy niedoskonałości. Odpowiednia pielęgnacja jest bardzo ważna, aby poprawić wygląd i zdrowie naszej skóry. Marka Iwostin wyszła na przeciw swoim klientom i od wielu lat proponuje dermokosmetyki, które są skuteczne i potwierdzone badaniami klinicznymi.

Aktywne filtry

Więcej o marce IWOSTIN

Iwostin to firma istniejąca na rynku od 15 lat. Jej pomysłodawcą był prof. Andrzej Langner, a powstała w firmie Nepentes Pharma. Wprowadza na rynek kosmetyki (produkowane w fabryce w Łodzi) zgodne z aktualnymi trendami współpracując przy tym z najlepszymi polskimi dermatologami. Używa wody termalnej z Iwonicza Zdroju. Od 2002 roku wytwarza różnego rodzaju kosmetyki, w różnych liniach oraz różnym designie. Z czasem Iwostin wprowadziła specjalistyczne kosmetyki oraz takie, które są dostępne wyłącznie w aptekach. Marka stale rozrasta się. Nepentes zostało przejęte przez Sanofi, a w 2013 roku fabryka została przeniesiona do Rzeszowa.

Marka ta jest ceniona przez konsumentów, ale też specjalistów co potwierdzają liczne nagrody, uznania oraz tytuły. Firma otrzymała m.in 3 lata z rzędu tytuł "Perły Dermatologii Kosmetycznej", została także laureatem Glamour Glammies oraz otrzymała tytuł "Doskonałość roku. Twój styl". To pokazuje, że marka jest godna zaufania i bardzo ceniona przez wiele osób. Firma celuje w problemy skórne, ale także długie działania. Jej misja to przede wszystkim redukcja problemu i długotrwałe efekty, a także wysoki standard i holistyczne podejście do ciała i umysłu. Na rynku dostępne są kosmetyki dla każdego m.in kremy, żele, serum, antyperspiranty, a nawet dermo-podkłady. Są 3 linie produktowe: do codziennej, specjalistycznej oraz zaawansowanej pielęgnacji więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. To świetne dermokosmetyki, które uporały się już z wieloma problemami skórnymi skóry tłustej, suchej czy ze skłonnościami do trądziku. Składniki używane w tych kosmetykach są naturalne.