Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Axxon

W czasie kilkunastoletniej obecności na polskim rynku farmaceutycznym przedsiębiorstwo Axxon zdobyło sobie zaufanie zarówno lekarzy jak i pacjentów. W szerokiej ofercie firmy znajdują się nowoczesne leki wykorzystywane w różnych branżach terapeutycznych. Axxon jako producent przykładający szczególną wagę do innowacyjnych rozwiązań korzysta z możliwości gwarantowanych przez partycypację w strukturach globalnego koncernu Aristo Pharma.

Aktywne filtry

Axxon - leki dostosowane do potrzeb XXI wieku 

Jakość i utrzymywanie założonych standardów są niezwykle ważne od początku istnienia firmy Axxon, a więc już od 2005 roku. Odzwierciedleniem tego są regularne kontrole jakości, które w przedsiębiorstwie tym obejmują cały proces produkcyjny od pozyskiwania surowców aż po dystrybucję produktu. Dzięki temu leki i preparaty lecznicze Axxon cieszą się nieposzlakowaną opinią oraz charakteryzują się wysoką skutecznością. Ponadto ich jakość potwierdzona jest badaniami biorównoważności oraz certyfikatem GMP. 

Axxon to nie tylko nowoczesne technologie. Stabilne funkcjonowanie firmy możliwe jest dzięki zaangażowaniu doświadczonej i pełnej pasji kadry, a także strategii opracowanej przez zarząd. Osoby zatrudnione w firmie nie tylko biorą udział w modernizacji gamy oferowanych produktów, ale dbają również o jej dostępność w polskich aptekach. Portfolio leków Axxon obejmuje kompleksową gamę terapeutyków wykorzystywanych w takich obszarach terapeutycznych jak dermatologia, ginekologia, psychiatria, neurologia oraz urologia. Są to zarówno leki na receptę jak i preparaty OTC, a także suplementy diety i kosmetyki. Laboratoria Axxon zlokalizowane na terenie Instytutu Przemysłu Organicznego w Warszawie dostosowane są do współczesnych międzynarodowych norm. Ich wyposażenie obejmuje nowoczesny sprzęt niezbędny do opracowywania nowych postaci substancji leczniczych. Przedsiębiorstwo posiada również laboratoria analityczne oraz technologii form płynnych i półpłynnych rozlokowane na terenach należących do Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie główna siedziba Axxon znajduje się na warszawskim Ursynowie.