Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Bioderma

Bioderma to francuska marka produkująca wysokiej jakości dermokosmetyki. Wieloletnie doświadczenie oraz stałe prowadzenie badań klinicznych i konsumenckich sprawia, że powstają innowacyjne produkty odpowiadające na różnorodne zapotrzebowanie skóry. W tym celu wykorzystywane są składniki, które mają identyczny mechanizm działania do tych występujących naturalnie w przyrodzie.

Bioderma - wspaniałe kosmetyki do pielęgnacji skóry

Pierwsze wzmianki o marce Bioderma pochodzą z 1977 roku. Wówczas biolog-farmaceuta Jean Noëla Thorela zapoczątkował zupełnie nowe podejście do pielęgnacji skóry nazywane “biodermatologicznym”, wykorzystując przy tym wiedzę dotyczącą naturalnych procesów zachodzących w organizmie. Pierwszym przełomowym produktem, a zarazem symbolem nowoczesnego podejścia firmy jest szampon Nodé, który oczyszcza włosy nie naruszając cebulek i włókna włosów czy skóry głowy. Niedługo po nim przy współpracy z dermatologami powstała seria produktów ciesząca się do dziś niesłabnącą popularnością. Laboratorium Bioderma od początku istnienia bazowało na kluczowych odkryciach naukowych. Obecnie innowacyjne rozwiązania wciąż z wyprzedzeniem odpowiadają na coraz nowsze zapotrzebowania klientów. Kosmetyki Bioderma doskonale sprawdzą się zarówno do skóry suchej, tłustej, wrażliwej, jak i odwodnionej, wymagającej intensywnej regeneracji czy szczególnie narażonej na promieniowanie. Wśród nich znajdują się także delikatne kosmetyki do włosów. W 2001 roku otworzono pierwsze oddział Bioderma we Włoszech otwierając sobie tym samym drogę na rynek międzynarodowy.

Głównym celem działań marki Bioderma jest zgłębianie tajników zdrowej skóry oraz czynników zaburzających jej równowagę, aby tworzyć coraz bardziej innowacyjne produkty biodermatologiczne. Skóra nieustannie się zmienia na skutek działania czynników zewnętrznych, chorób, przebytych kuracji oraz podlega procesom starzenia. Z tego powodu może dojść do zachwiania naturalnych mechanizmów skóry, przez co traci swoje funkcje ochronne. Wszystkie kosmetyki Bioderma charakteryzują się substancjami oraz działaniem, które imitują procesy naturalne. Najczystsze składniki aktywne, które występują w organizmie nie tylko eliminują objawy nieprawidłowości skóry, ale również jej przyczyny. Dzięki temu kobiety regularnie korzystające z produktów mogą cieszyć się młodym i pięknym wyglądem skóry i włosów. Preparaty nie tylko są skuteczne, ale również w pełni bezpieczne w działaniu, co potwierdzają liczne badania kliniczne. Firma obecnie działa w postaci spółek w prawie 100 krajach na całym świecie.

Filtry

Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Producent

Nowe produkty

Blog navigation

Latest posts

Latest comments

 • (5)
  Niestety problem depresji jest coraz szerszy. Dobrze, że...
 • (5)
  Po porodzie kupiłam termometr haxe, do ucha. Na dziecku...
 • (5)
  Dla swojej córki kupiłam termometr haxe do uszka. Jestem...
 • (5)
  Ciężka jest ta walka z gorączką :// Zwłaszcza u dzieci,...
 • (5)
  Artykul na dwie strony A4 a pytanie o dokładność dalej...