Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Omron

Omron Healthcare to światowy lider w produkcji i sprzedaży sprzętu medycznego do terapii i monitorowania zdrowia z całą gamą produktów obejmującą ciśnieniomierze, urządzenia do pomiaru temperatury, respiratory, termometry elektroniczne i urządzenia do pomiaru tkanki tłuszczowej. Celem firmy jest dostarczanie kompleksowych usług do zarządzania systemem opieki zdrowotnej.

Aktywne filtry

Omron dla każdego

W dzisiejszym świecie nastawionym na konkurencyjność i obniżanie kosztów, kluczem do sukcesu jest zachowanie równowagi pomiędzy jakością i prędkością dzięki wykorzystaniu rozwiązań z zakresu automatyki. Rozwiązania Omron z zakresu automatycznej kontroli optycznej (AOI) pomogą spełnić wymagania związane z ciągłym obniżaniem kosztów. Dzięki posiadanej technologii i wiedzy pozwalającej na zbudowanie podzespołów do praktycznie każdego układu elektronicznego Omron Electronic Components korzysta z najbardziej zaawansowanych technicznie projektów i całej gamy produktów wysokiej jakości, dzięki czemu jest w stanie zapewnić swoim klientom w całej Europie rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Firma oferuje szerokiej wysokiej klasy produkty elektroniczne oparte na bazie najnowszych technologii dostosowane do potrzeb osób dorosłych, dzieci oraz seniorów. Dbając o dobro klientów, korzysta z ekologicznych produktów.

Omron Healthcare obiecuje zminimalizować wpływ warunków zdrowotnych i umożliwić lepsze życie dzięki oferowanym produktom. Dzięki konkretnym rozwiązaniem możliwe jest: kontrolowanie ciśnienia krwi, terapia dróg oddechowych, kontrola bólu oraz wagi, monitorowanie aktywności oraz pomiary temperatury. Dążenie do stworzenia doskonałych produktów odbywa się zawsze z uwzględnieniem dbałości o środowisko naturalne. Jest to jeden z kluczowych celów korporacji. Mając na względzie jego ochronę, już od dłuższego czasu Omron sto­suje przy produkcji technologie oparte na lutowaniu spoiwami bezołowiowymi oraz używa kontaktów i zestyków elektrycznych wolnych od kadmu. Do najbardziej popularnych produktów tej firmy należą między innymi ciśnieniomierze, którym zaufali klienci na całym świecie. Produkty firmy stosowane są w szpitalach i innych placówkach zdrowia oraz polecane przez lekarzy.