Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Filtruj według

Cena

Cena

  • 44,00 zł - 45,00 zł

Perfectin

Iwostin to polska firma zajmująca się produkcją dermokosmetyków. Pierwsze produkty, sygnowane logo tej marki, na rynku farmaceutycznym w Polsce pojawiły się w 2002 roku. Od tego czasu firma stale się rozwija i poszerza swoją ofertę o nowe, specjalistyczne linie produktów przeznaczonych do dbania o różne rodzaje skóry oraz cery.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Szeroki wybór różnorodnych produktów umożliwia dopasowanie ich do konkretnych problemów skórnych. Starannie wyselekcjonowane składniki sprawiają, że wybierane kremy, emulsje, toniki oraz peelingi są niezwykle skuteczne i szybko przynoszą pierwsze rezultaty, które są widoczne gołym okiem.

Perfekcyjna pielęgnacja dla skóry z problemami

Firma Iwostin przeprowadza badania w krajowych centrach badawczych. Mają dostęp do najnowocześniejszego sprzętu i współpracują z osobami z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą w zakresie dermokosmetyków. Dzięki temu oferowane przez nich produkty są bardzo dopracowane i przede wszystkim skuteczne. Pomagają w walce z różnymi problemami skórnymi i zapewniają odpowiednią pielęgnację oraz ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Poszczególne serie przystosowane są do różnego rodzaju problemów, takich jak trądzik, zaczerwienienia, kruche naczynka, czy bardzo sucha skóra. Wyselekcjonowane składniki aktywne nie podrażniają skóry i nie wywołują alergii, dzięki czemu są gwarancją bezpieczeństwa oraz skuteczności
Seria Iwostin Perfectin to specjalistyczne produkty przystosowane do różnych typów skóry. Są one bardzo dopracowane, a ich formuły przemyślane i dobrane w taki sposób, aby zapewniały intensywną pielęgnację oraz umożliwiały walkę z problemami skórnymi. Produkty z linii Perfectin dostępne są w wielu różnych seriach marki Iwostin. Dostępne są między innymi kremy i peelingi do cery z trądzikiem, emulsje i maseczki do skóry ze skłonnością zaczerwienień, a także produkty przeznaczone do cery z pękającymi naczynkami. Szeroki wybór specjalistycznych linii, przygotowanych z myślą o różnych problemach sprawia, że wśród dermokosmetyków Iwostin Perfectin każda kobiet znajdzie produkty idealne do swojej cery.