Lista produktów producenta Synteza

Synteza jest firmą rodem z Wielkopolski o 70 letnim doświadczeniu na rynku farmaceutycznym. Bogata i pełna sukcesów historia przedsiębiorstwa pozwoliła mu zdobyć renomę zaufanego i rzetelnego producenta zarówno pośród pacjentów jak i specjalistów. Przez kilkadziesiąt lat podstawowe założenia funkcjonowania Syntezy nie zmieniły się do dziś, a firma nieustannie poszukuje sposobów na poprawę skuteczności, jakości oraz dostępności swoich produktów.

Aktywne filtry

Synteza - szacunek poprzez wzajemne zaufanie

Jednym z największych atutów polskiego producenta jest jego historia. Chemiczna Spółdzielnia Pracy Synteza rozpoczęła swoje funkcjonowanie w 1951 roku będąc jedną z wielu ważnych spółek w powojennej, dynamicznie rozwijającej się Polsce. Początkowo jej działalność skupiała się w okół wytwórstwa dla potrzeb przemysłu chemicznego, spożywczego oraz kosmetycznego.  Produkcja obejmowała też substancje aktywne niezbędne do wytwarzania leków przez zewnętrzne podmioty. Po okresie transformacji ustrojowej Spółdzielnia Pracy przekształciła się w Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Synteza Sp. z o. o. Profil działalności firmy obejmował od tej pory produkcję leków oraz kosmetyków, których wdrożenie umożliwiła licencja zakupiona od koncernu Beiersdorf - Lechia S.A. W 2005 roku Synteza rozszerzyła działalność także o sektor rolniczy dostarczając najwyższej jakości zboża w ilości około 1000 ton rocznie. 

Siła przedsiębiorstwa Synteza to nie tylko historia, ale również wszechstronność i zdolność do dynamicznego dostosowywania się do potrzeb rynkowych. W ofercie firmy znajdują się obecnie leki (dostępne na receptę jak i preparaty OTC), suplementy diety, kosmetyki, substancje czynne dla przemysłu farmaceutycznego, substancje chemiczne z przeznaczeniem dla przemysłu kosmetycznego, spożywczego oraz farmaceutycznego oraz usługi w zakresie wytwarzania produktów leczniczych, suplementów diety, kosmetyków oraz upraw rolnych. Tak wszechstronna oferta pozwala na jednoczesną współpracę przedsiębiorstwa z przedstawicielami różnych branż co z kolei jest gwarantem stabilności niezależnie od warunków ekonomicznych. Produkcja firmy Synteza odbywa się w 3 nowoczesnych zakładach zlokalizowanych w okolicach Poznania. Działają one w oparciu o normy jakości gwarantujące ich najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz powtarzalność. Na przestrzeni 70 letniej obecności na rynku Synteza była laureatem wielu prestiżowych nagród. Do tych przyznanych niedawno należą m.in. Złoty Dowód Jakości, Nagroda Green Way w Zgodzie z Naturą, Godło Najlepsze w Polsce czy też Złoty Medal 2015 odebrany podczas trwających Międzynarodowych Targów Poznańskich.