Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Produkty pierwszej pomocy

Kategoria "Produkty pierwszej pomocy" w naszej Aptece CUD obejmuje całą gamę produktów niezbędnych w każdej domowej apteczce. Wiemy, jak ważne jest szybkie i skuteczne reagowanie w sytuacjach awaryjnych, dlatego gromadzimy tutaj wszystko, co może być potrzebne, aby zapewnić natychmiastową pomoc.

Aktywne filtry

Pyralgina, 500mg, 20 tabletek

20,99 zł

Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment produktów pierwszej pomocy, od plasterów, bandaży, opatrunków, gipsów, aż po zaawansowane zestawy ratownicze, defibrylatory czy pulsoksymetry. Każdy z tych produktów jest niezbędny w różnych sytuacjach, które mogą wystąpić w codziennym życiu.

W przypadku małych urazów i otarć, posiadanie odpowiednich materiałów opatrunkowych może przyspieszyć proces gojenia i zapobiegać infekcjom. Dla poważniejszych sytuacji, takich jak nagłe problemy zdrowotne, posiadanie odpowiednich narzędzi i sprzętu może oznaczać różnicę między życiem a śmiercią.

Ponadto, oferujemy różne apteczki pierwszej pomocy, które są łatwe do przenoszenia i zawierają podstawowe produkty potrzebne do udzielania pierwszej pomocy. Są one idealne do trzymania w domu, samochodzie, a nawet do noszenia podczas wędrówek lub innych aktywności na świeżym powietrzu.

W Aptece CUD jesteśmy dumni, że możemy dostarczać naszym klientom nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także wiedzę i wsparcie, które są niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowia.