Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Profarm Lębork

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutyczno-Kosmetycznej Profarm było jedną z firm powołanych do istnienia w okresie transformacji ustrojowej w Polsce. Od 1989 roku krajowy producent rodem z Lęborku zdobywa doświadczenie i koryguje profil swojej działalności tak, aby dotrzeć do indywidualnych potrzeb swoich wiernych konsumentów.

Aktywne filtry

Profarm Lębork - ponad 30 letnie doświadczenie na rynku

Firma Profarm Lębork niedawno obchodziła jubileusz swojego 30 lecia na rynku farmaceutycznym - przedsiębiorstwo rozpoczęło bowiem działalność w styczniu 1989 roku. Główne obszary działalności spółki to produkcja leków, kosmetyków oraz zagadnienie aromaterapii stale zyskującej popularność na obszarze Europy. Wyrazem tego było wypuszczenie na rynek olejków eterycznych oraz ich mieszanek pod marką PROMIX w 2002 roku. Preparaty wytwarzane przez Profarm Lębork rejestrowane są przez Ministerstwo Zdrowia i Opieki Społecznej. Produkcja odbywa się zgodnie z restrykcyjnymi normami określanymi przez międzynarodowy certyfikat GMP. Wśród produktów można wymienić środki sprzedawane w różnych postaciach jak formy płynne, pasty, żele, emulsje czy też kremy. Profarm Lębork oferuje także usługi na zlecenie podmiotów zewnętrznych jak konfekcjonowanie leków czy też dostęp do nowoczesnego zaplecza laboratoryjnego. 

Długoletnia działalność przedsiębiorstwa jest wyrazem jego rzetelności oraz solidności. Renoma firmy pozwala jej na współpracę z około 150 odbiorcami oraz dostawcami. Produkty Profarm Lębork dostępne są w aptekach w całej Polsce, przedsiębiorstwo prowadzi również sprzedaż hurtową oraz internetową. Obecność polskiego przedsiębiorstwa na krajowym rynku farmaceutycznym charakteryzuje się także wieloma sukcesami. Zostały one docenione nie tylko przez konsumentów, ale również specjalistyczne środowiska branżowe. Profarm Lębork to laureat wielu nagród oraz wyróżnień przyznanych w dziedzinie przedsiębiorczości oraz wytwórstwa farmaceutyczno-kosmetycznego.