Lista produktów producenta Aboca

Aboca to włoski producent naturalnych preparatów medycznych oraz suplementów diety. Składniki pochodzą z kontrolowanych na każdym etapie upraw roślinnych. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że otrzymują najwyższej jakości produkt stworzony przy użyciu najnowszych technologii, pod okiem wykwalifikowanych naukowców. Wszystkie ziołowe substancje przeszły wieloletnie badania pod kątem właściwości, co gwarantuje ich pozytywny wpływ na zdrowie.

Aktywne filtry

Zaufaj naturze - wspaniałe preparaty Aboca

Firma Aboca została założona w 1978 roku przez włoskiego przedsiębiorcę Valentina Mercatiego. Jej ideą jest poszukiwanie zdrowotnych właściwości w środowisku naturalnym. Historia rozpoczyna się w kupionym przez Valentina gospodarstwie rolnym w otoczeniu toskańskich wzgórz w niewielkiej miejscowości Aboca. To właśnie tam narodziła się pasja do rolnictwa ekologicznego i roślin leczniczych oraz rozpoczęły się badania zależności między człowiekiem a przyrodą. W tym celu poszukiwane są także tradycyjne receptury, które dawniej zostały wymyślone przez naszych przodków. W połączeniu z nowoczesnymi odkryciami naukowymi i możliwościami technologicznymi powstają zupełnie nowe preparaty naturalne chętnie wybierane przez klientów na całym świecie. Firma dba nie tylko o najwyższej jakości produkty pochodzące z ekologicznych upraw, ale też dokonuje wnikliwej analizy rezultatów, jakie przynoszą gotowe wyroby. W Aboca zatrudniani są wykwalifikowani specjaliści, dla których największą wartością jest zdrowie człowieka przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego.

Głównym celem firmy Aboca jest tworzenie najwyższej jakości preparatów naturalnych. Cała produkcja odbywa się w pełni zgodnie z zasadami ochrony środowiska. Każdy etap działalności zarówno wytwarzanie nasion, jak i gotowego produktu realizuje się według określonego planu, a przy tym kontrola jakości stale monitoruje przebieg prac zgodnie z międzynarodowymi systemami. Wspierając dział produkcji nadzorują wszelkie operacje, metody pracy i pomagają rozwiązywać pojawiające się problemy. Kontrole przeprowadzane są również poza firmą i służą wspieraniu klientów w sprawach dotyczących sprzedaży. Aboca stale się rozwija, o czym świadczą liczne konsultacje i szkolenia pracowników, a także inwestycje w badania i poszukiwania nowoczesnych narzędzi i metod działania. Firma posiada certyfikaty będące świadectwem jakości na najwyższym poziomie zgodnych z wszelkimi normami międzynarodowymi. W ten sposób powstają w pełni dopracowane, organiczne oraz bezpieczne produkty, które w pozytywny sposób oddziałują na zdrowie i witalność człowieka. Seria solectron została