Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Hydrain

Dermedic to marka, która ma w swojej ofercie kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji zarówno włosów, jak i delikatnej skóry twarzy. Dermedic Hydrain to kremy o idealnej konsystencji, które świetnie się wchłaniają w skórę i nawilżają jej najgłębsze warstwy, dzięki czemu wyglądamy po prostu świeżo i atrakcyjnie. Kosmetyk przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wrażliwej i jest ceniony oraz chwalony przez osoby z problemami alergicznymi, trądzikowymi czy z cerą naczyniową. 

Aktywne filtry

Dermedic Hydrain to odpowiednie nawilżenie

Kluczem do sukcesu serii Dermedic Hydrain jest słuchanie klientów i klientek ze skórą wrażliwą. To właśnie oni zgłaszają największe zapotrzebowanie na krem, który nie będzie uczulał i sprawi, że cera wyglądać będzie świeżo i nabierze blasku. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych, powyżej 18. roku życia. Wszystko ze względu na specjalne właściwości i składniki dobrane właśnie pod skórę osób dorosłych. Receptura kosmetyków to sprawdzone składniki badane przez naszych dermatologów i kosmetologów.

Dermedic Hydrain można stosować o dowolnej porze dnia. Jest to preparat o tyle uniwersalny, że nie nabłyszcza skóry, a nadaje jej blask. Przeznaczony jest przede wszystkim do skóry wrażliwej i suchej, a z tym problemem borykamy się szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Kosmetyk można nakładać nie tylko na twarz, ale również na dekolt i szyję. To seria apteczna, której możemy w pełni zaufać, gdyż głównym składnikiem mydeł, emulsji do kąpieli oraz kremów i innych kosmetyków Dermedic jest woda oczyszczana w wyniku procesu odwróconej osmozy, czyli oczyszczona z wszelkich substancji potencjalnie drażniących lub alergicznych. Dokładnie ten rodzaj wody zastosowano do produkcji Dermedic Hydrain. W składzie znajdują się również enzymy owoców, kwas hialuronowy czy witaminy, które odpowiadają za sprężystość skóry.