Lista produktów producenta SUN-FARM

Historia polskiego przedsiębiorstwa farmaceutycznego Sun-Farm rozpoczęła się w 1993 roku. Wtedy to też na krajowy rynek farmaceutyczny trafił jego pierwszy produkty oparty o kwas acetylosalicylowy. Lek okazał się sukcesem wpływając pozytywnie na stan zdrowia wielu osób zmagających się z chorobami układu sercowo-naczyniowego, jednocześnie dając impuls do powstania nowej marki, która szybko zyskała sobie uznanie i zaufanie.

Aktywne filtry

Sun-Farm - wiedza w służbie bezpieczeństwu 

Początki działalności producenta Sun-Farm powiązane były z wypuszczeniem na rynek preparatu Acesan sprzedawanego w 3 różnych dawkach. Początkowo był on produkowany przez podmiot zewnętrzny dzięki współpracy z Polfa Grodzisk. W roku 1997 roku doszło jednak do ważnej zmiany - dzięki determinacji i zaangażowaniu pracowników firmy lek zaczął być wytwarzany w specjalnie powstałym, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Przedsiębiorstwo Sun-Farm nie spoczęło na laurach wprowadzając równocześnie na rynek lek Trimesan wykorzystywany w terapii zakażeń układu moczowo-płciowego oraz Thyrosan - preparat na nadczynność tarczycy. Polska firma wzbogaciła portfolio swoich produktów również o suplementy diety, z których coraz chętniej korzystają pacjenci. 

Dziś zespół Sun-Farm tworzony jest przez 50 wykwalifikowanych specjalistów, których główny cel to dalszy rozwój firmy i poszerzanie granic jej działalności. Dodatkowo, oprócz leków i suplementów diety firma posiada w swojej ofercie nowoczesne kosmetyki oraz wyroby medyczne. Wydajny proces logistyczny umożliwia własna hurtownia farmaceutyczna przedsiębiorstwa zlokalizowana w Łomiankach pod Warszawą. Sun-Farm od lat przeznacza określone środki na rozwój tak, aby w nadchodzącym czasie stanowić rzetelną konkurencję na krajowym rynku farmaceutycznym.