Lista produktów producenta SULPHUR BUSKO ZDRÓJ

Naturalne minerały od tysięcy lat wykorzystywane są w terapii wszelakich schorzeń, a wiedza na temat ich zastosowania i przeznaczenia przekazywana jest do dziś. Jednym z polskich przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji i dystrybucji leków opartych o minerały jest Sulphur Busko Zdrój. Bogata historia działalności i przywiązanie do tradycji świadczy o jego pasji, zaangażowaniu oraz zamiłowaniu do naturalnych rozwiązań leczniczych. 

Aktywne filtry

Sulphur Busko Zdrój - leki i produkty uzdrowiskowe od 1994 roku

Początki działalności przedsiębiorstwa Sulphur sięgają 1994 roku. Co ważne firma do dziś pozostaje w 100 % pod kontrolą polskiego kapitału. Od samego początku główną misją stojącą za rozpoczęciem funkcjonowania było zapewnienie pacjentom rozsądnej i skutecznej alternatywy wobec konwencjonalnych placówek sanatoryjnych. Sulphur Busko-Zdrój to spółka unikalna, która łączy nowoczesne technologie z międzypokoleniową wiedzą na temat surowców leczniczych naturalnego pochodzenia. Polski producent wytwarza jedyne w naszym kraju leki, w których skład wchodzą lecznicze wody siarczkowe oraz borowinowe. Terapia tego typu wodami prowadzona jest w cenionych uzdrowiskach w Solcu-Zdrój oraz Busku-Zdrój. Mają one swoje znaczenie w leczeniu wielu przewlekłych chorób jak stany zapalne stawów oraz kręgosłupa, problemy dermatologiczne, zmiany pourazowe oraz choroby autoimmunologiczne jak łuszczyca. Najwyższa jakość produktów Sulphur Busko Zdrój gwarantowana jest nie tylko przez niezwykle bogate doświadczenie producenta, ale również restrykcyjne międzynarodowe normy produkcji i przechowywania wdrożone w firmie. Polska spółka posiada Zezwolenie Głównego Inspektora Farmaceutycznego na wytwarzanie produktów leczniczych oraz Pozwolenie Ministra Zdrowia na dopuszczenie do obrotu każdego z produktów leczniczych na czas nieokreślony. Powtarzalność i skuteczność preparatów zachowana jest dzięki skupieniu całego procesu produkcyjnego w jednym miejscu - wszystkie oferowane leki i produkty uzdrowiskowe firmy Sulphur wytwarzane są w mieście Busko-Zdrój.

W trakcie blisko 30 letniej działalności przedsiębiorstwo Sulphur Busko Zdrój zdobyło sobie serca szerokiego grona polskich pacjentów. Szczególnie cenione są leki reumatyczne, stomatologiczne oraz dermatologiczne polskiego producenta. Ich zalety to nie tylko sprawdzona formuła oparta o składniki pewnego pochodzenia, ale również dostępność oraz korzystna cena. Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Sulphur Busko-Zdrój nieustannie rozszerza granice swojej działalności. Do rozbudowy zaplecza produkcyjnego oraz technologicznego polska firma wykorzystuje m.in. środki pozyskiwane z funduszy unijnych. Jej długoletnia działalność nie tylko kształtuje krajowy rynek farmaceutyczny, ale ma także korzystny wpływ na lokalną społeczność i gospodarkę. Spółka na przestrzeni lat została nagrodzona wieloma prestiżowymi nagrodami. Wśród wyróżnień branżowych można wyróżnić m.in. Certyfikat Złote Godło Najwyższa Jakość Quality International 2013, Certyfikat Przedsiębiorstwo Godne Zaufania czy też Nagrodę Gospodarczą Skrzydła dla serii leków przeciwreumatycznych na bazie naturalnych tworzyw uzdrowiskowych.