Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Filtruj według

Cena

Cena

  • 45,00 zł - 46,00 zł

Hydro Sensitia

Swoje początki marka Iwostin Laboratorium ma w miejscowości Iwonicz-Zdrój, znanej ze źródeł wód termalnych posiadających silne właściwości lecznicze. To właśnie te wody służą za bazę wielu produktów znajdujących się w ofercie tego renomowanego producenta. Wody termalne wykorzystywane są także w serii Iwostin Hydro Sensitia, będącej jedną z firmowych specjalności.

Aktywne filtry

Iwostin - wykorzystując siłę natury

Dlaczego marka Iwostin Laboratorium tak silnie bazuje swoje produkty na wodach termalnych z miejscowości Iwonicz-Zdrój? Wynika to z niezwykłych właściwości leczniczych, które, jak dowiodły liczne badania oraz analizy, cechują te wody. W ich składzie chemicznym można znaleźć takie substancje jak brom, magnez czy jod, co sprawia, iż znakomicie przyspieszają procesy regeneracyjne skóry. Dzięki temu, serie produktów tworzone z myślą o osobach chcących zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry takie jak Iwostin Hydro Sensita są szczególnie efektywne w swoim działaniu.

Wszystkie produkty marki Iwostin tworzone są pod czujnym okiem doświadczonego zespołu dermatologów dbających o każdy najdrobniejszy szczegół. Z tego względu serie produktów od Iwostin posiadają pieczołowicie dobrane składniki aktywne, które uzupełniając się nawzajem, przyczyniają się do bardziej wydajnego działania poszczególnych preparatów. Co równie istotne, precyzyjny dobór składników sprawia również, iż produkty te są zupełnie bezpieczne — mogą stosować je nawet alergicy oraz osoby o nadzwyczaj wrażliwej skórze. Warto wspomnieć również o przystępnych cenach, by wyklarował się w pełni obraz firmy o zróżnicowanej i przyjaznej oraz niezwykle atrakcyjnej, pod względem współczynnika ceny do jakości, ofercie. Warto zauważyć, że oferta firmy Iwostin zawiera nie tylko produkty do nawilżania skóry takie jak Iwostin Hydro Sensita, ale również antyperspiranty, żele do pielęgnacji, odżywki i inne artykuły o charakterze zdrowotnym.