Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Dr Michaels

Dr Michaels to rozpoznawalna na całym świecie marka preparatów pozwalających uporać się z chorobami skóry o podłożu autoimmunologicznym. Produkty Dr Michaels są polecane szczególnie osobom zmagającym się z łuszczycą, rybią łuską i atopowym zapaleniem skóry. Marka została założona dzięki ponad 30 letniej pracy naukowej profesora Michaela Tiranta - doświadczonego australijskiego specjalisty z zakresu dermatologii oraz biochemii.

Aktywne filtry

Wyjdź z cienia dzięki preparatom Dr Michaels!

Linia produktów Dr Michaels powstała dzięki licznym badaniom laboratoryjnym i klinicznym oraz indywidualnym konsultacjom tak, aby zadbać o specyficzne potrzeby osób zmagających się ze schorzeniami skóry. Dzięki ich wysokiej skuteczności od ponad 30 lat są stosowane w australijskich klinikach jako produkty pierwszego wyboru. Działanie preparatów Dr Michaels zostało potwierdzone dzięki badaniom klinicznym w wielu krajach, m.in. w Polsce (w Klinice Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi), a ich skuteczność osiągnęła od 76% do nawet 90%.

Bezpieczeństwo? Naturalnie!

Produkty linii Dr Michaels oparte są o naturalnie występujące składniki: olejki eteryczne, składniki mineralne oraz surowce roślinne pozyskiwane na drodze ekstrakcji co ma dobrotliwy wpływ na kondycję skóry stymulując procesy naprawcze i wykazując działanie przeciwświądowe. Ponadto nie zawierają sterydów co minimalizuje wystąpienie nieprzyjemnych efektów ubocznych takich jak rozstępy i trądzik posterydowy. Dzięki temu preparaty te mogą być bezpiecznie stosowane przez długi okres czasu. Wysoka jakość produktów linii Dr Michaels jest potwierdzona nie tylko opiniami konsumentów, ale także zaufaniem lekarzy oraz farmaceutów. Marka cieszy się wysoką renomą i jest jednym z podstawowych wyborów w leczeniu przewlekłych chorób skóry na całym świecie.

3 filary zdrowej skóry

Preparaty Dr Michaels pomagają uporać się ze specyficznymi chorobami skóry. Działają jednak najskuteczniej, kiedy stosowane są długotrwale i kompleksowo. By uzyskać jak najbardziej korzystny efekt producent zaleca stosowanie wzajemnie uzupełniającego się zestawu produktów. Przy pielęgnacji gładkiej skóry ciała warto wyposażyć się w żel złuszczający skórę, maść, która ją natłuszcza oraz łagodzi świąd redukując stan zapalny i podrażnienia oraz odżywkę regenerującą pozwalającą utrzymać odpowiednią wilgotność skóry. W zależności od typu schorzenia dostępne są zestawy m.in. na łuszczycę skóry głowy, łuszczycę twarzy czy paznokci.