Lista produktów producenta EVIMAX VEGA

Producent Evimax Vega to jedno z tych przedsiębiorstw, o których najlepiej świadczą oferowane przez nie produkty. To właśnie rozpoznawalnym i cenionym przez pacjentów preparatem jest suplement diety Sufrin zawierający związki siarki. Evimax Vega od wielu lat z sukcesami sprzedaje swoje produkty, a zdobyte w tym czasie doświadczenie jest wyrazem jakości i rzetelności firmy. 

Aktywne filtry

Evimax Vega - lecznicza moc związków siarki

Produkt Sufrin firmy Evimax Vega zawiera w swoim składzie związki siarki, których lecznicze właściwości znane są już od czasów starożytności. Siarka jest jednym z mikroelementów niezbędnych do funkcjonowania naszego organizmu, a wśród wielu jej zastosowań wyróżnia się m.in. regulację równowagi kwasowo-zasadowej, stabilizację wiązań chemicznych między cząsteczkami oraz rolę budulcową. Szacuje się, że całość atomów siarki w organizmie stanowi około 0,14 % jego całkowitej masy. 

Evimax Vega jest jedną z niewielu firm farmaceutycznych, która posiada w swojej ofercie suplementy zawierające siarkę. To właśnie Sufrin produkowany we Francji jest sztandarowym produktem przedsiębiorstwa. Sam preparat posiada bogatą historię - jego wynalezienie miało miejsce już około 400 lat temu wraz z doświadczeniami ówczesnych holenderskich alchemików. Bio-siarka zawarta w suplemencie diety Sufrin wspomaga funkcjonowanie organizmu wpływając na wygląd skóry i jej przydatek jak włosy oraz paznokcie, wspomaga funkcjonowanie wątroby oraz bierze udział w reakcjach antyoksydacyjnych redukując ilość wolnych rodników. Popularność i doskonała opinia konsumentów sprawiła, że produkt oferowany przez Evimax Vega dostępny jest na terenie całej Polski. Jego korzystny wpływ na zdrowie potwierdzony jest nie tylko przez pacjentów, ale również ekspertów z różnych dziedzin medycyny. Wstępne obserwacje prowadzone w trakcie testów klinicznych wykazały złagodzenie objawów w przypadku przewlekłych chorób jak trądzik różowaty oraz łuszczyca. Więcej informacji na ten temat znajduje się na witrynach internetowych producenta.