Lista produktów producenta Johnson & Johnson

Johnson & Johnson to amerykański koncern farmaceutyczny i kosmetyczny o międzynarodowym charakterze. W jego asortymencie dostępna jest szeroka gama produktów i preparatów służących ochronie zdrowia, sprzęt medyczny i diagnostyczny, a także kosmetyki dla dzieci i dorosłych. Ponad 60-letnie doświadczenie oraz stale poszerzająca się oferta sprawiają, że firma jest jednym z kluczowych graczy na światowym rynku farmaceutycznym.

Aktywne filtry

Szeroka gama skutecznych produktów Johnson & Johnson

Założyciel firmy Johnson & Johnson - Robert Wood Johnson od zawsze poddawał próbom innowacyjne teorie i najnowsze odkrycia naukowe. Jeszcze przed założeniem firmy jako jeden z nielicznych potraktował poważnie przełomowe badania angielskiego chirurga Sir Josepha Listera, który w II połowie XIX wieku wysunął teorię, że infekcje ran pooperacyjnych spowodowane są zarazkami znajdującymi się w powietrzu. W 1886 roku trzech braci Johnson otworzyło firmę z siedzibą w New Brunswick zajmującą się początkowo produkcją ubrań chirurgicznych, materiałów do szycia, a w późniejszym czasie również sterylnych bandaży. Duże znaczenie dla rozwoju medycyny miało opracowanie nowego typu niezwykle mocnego plastra oraz wprowadzenie powszechnie używanej do dziś igły chirurgicznej bez ucha z mocno połączonym materiałem do szycia. Od momentu wejścia Johnson & Johnson na giełdę w 1944 roku firma bardzo szybko się rozwija i wciąż wprowadza innowacyjne produkty. Obecnie na świecie istnieje ponad 250 przedsiębiorstw w 57 krajach świata.

Grupa Johnson & Johnson znajduje się w czołówce światowych producentów i dystrybutorów preparatów związanych z ochrona zdrowia. W ofercie znajdują się kosmetyki, leki, a także profesjonalny sprzęt medyczny o dużym zaawansowaniu technologicznym, które wykorzystywane są w szpitalach i gabinetach lekarskim na całym świecie. Dla klientów związanych z branżą medyczną przeznaczona jest szeroka gama przyrządów przydatnych w dziedzinach, takich jak chirurgia, ginekologia, ortopedia, neurochirurgia czy kardiologia. Dostępne są także produkty pomocne w diagnostyce, badaniach krwi lub opiece nad pacjentami. Asortyment konsumencki zaś obejmuje preparaty OTC czyli leki dostępne bez recepty, a także szeroki wachlarz kosmetyków pielęgnacyjnych dla dzieci i dorosłych, produkty sanitarne i opatrunkowe oraz środki do higieny jamy ustnej. Firma świadczy usługi na najwyższym poziomie, o czym świadczy zarówno sam produkt, jak i obsługa. Zamówienia realizowane są bardzo szybko, a przy tym zachowane są korzystne ceny.