Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

SmartHit

SmartHit to marka nowoczesnych suplementów diety dostosowanych do różnych potrzeb pacjentów. Produkty te mogą być z powodzeniem stosowane jako uzupełnienie codziennej zbilansowanej diety pozwalając cieszyć się zdrowiem i komfortem przez długi czas. Najwyższa jakość użytych w trakcie produkcji składników jest gwarantem bezpieczeństwa.

Aktywne filtry

Zatroszcz się o swoje zdrowie stosując suplementy SmartHit!

Zdrowa dieta to podstawa profilaktyki zdrowotnej. Często jednak nie udaje nam się dostarczać organizmowi wszystkich niezbędnych witamin oraz mikroelementów. Z pomocą przychodzą suplementy diety SmartHit. W ofercie dostępne są m.in. produkty zawierające witaminę B12 niezbędna do prawidłowego formowania się krwinek czerwonych przenoszących tlen w układzie krwionośnym. Nad zastosowaniem tego preparatu powinny szczególnie zastanowić się kobiety w ciąży oraz osoby stosujące dietę wegańską.

Kolejną ważną w naszym mikroklimacie witaminą jest D3 zawarta w suplemencie SmartHit IV Vitamins D + K. Jej niedobory mogą doskwierać szczególnie w okresie jesienno-zimowym, ponieważ znaczna część witaminy D3 syntetyzowana jest przez nasz organizm pod wpływem działania promieni słonecznych. Jej odpowiednio wysoki poziom warunkuje prawidłową strukturę kości chroniąc je przed złamaniami, ma także wpływ na produkcję testosteronu.

Wszystkie oferowane w ramach linii SmartHit suplementy oparte są o strukturę liposomalną. Oznacza to, że witaminy i mikroelementy zawarte w preparacie otoczone są otoczką zbliżoną strukturą do błony komórkowej. Chroni to je przed wpływem czynników degenerujących takich jak enzymy trawienne co zwiększa ilość dawki dostającej się bezpośrednio do tkanek i narządów poprawiając jednocześnie działanie suplementu. Otoczką liposomalną otoczone są również minerały zawarte w preparatach SmartHit. Dla osób cierpiących na niedokrwistość, np. kobiet w wieku rozrodczym zalecane jest dostarczanie żelaza, które oprócz poprawy funkcjonowania układu krwionośnego wzmocni także nasze włosy.

Konsumenci coraz chętniej wybierają dostępne na rynku farmaceutycznym produkty oparte o produkty pozyskane z naturalnych składników. Należy do nich kurkumina zawarta w suplemencie SmartHit IV Curcumi. Substancja ta pozyskiwana jest z suchego wyciągu z korzenia ostroryżu. Kurkumina zadba m.in. o prawidłową pracę wątroby, która uczestniczy w niezliczonej ilości procesów metabolicznych zachodzących w naszym ciele. Ponadto pozwoli zachować prawidłowy poziom cholesterolu we krwi chroniąc przed wystąpieniem zmian miażdżycowych jednocześnie wspomagając pracę układu odpornościowego.

Suplementy diety SmartHit są nie tylko nowoczesne i skuteczne, ale także oferowane w korzystnych cenach i mogą być z powodzeniem stosowane w codziennej profilaktyce zdrowotnej!