• Nowy
search

Corega Power Max Mocowanie + Komfort, krem 40 g, GSK

19,90 zł
GlaxoSmithKline
2
Ilość

 Oceny i opinie pacjentów
Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu
  Darmowa dostawa już od 49,99 PLN

za pośrednictwem kuriera Poltraf!

  Dbamy o swoich pacjentów

5 to nasza średnia ocen na CENEO.

  Szybka i bezpieczna płatność

za pomocą PayU lub Przelewy24.

Właściwości:

Corega Power Max Mocowanie + Komfort to krem mocujący do protez zębowych, bez dodatku aromatów i sztucznych barwników, o smaku neutralnym. Tubka wyposażona jest w precyzyjny aplikator. Tekturowe opakowanie z recyklingu, które podlega dalszemu recyklingowi.

Działanie:

  • Najsilniejsze mocowanie: najsilniejsza metoda mocowania protez wśród produktów linii Corega - odpowiednia do protez częściowych i całkowitych.
  • Komfort: redukuje nacisk protezy.
  • Precyzyjna aplikacja: precyzyjny aplikator umożliwiający równe nałożenie produktu pomaga nanieść jego odpowiednią ilość.
  • Jedzenie bez obaw: mocowanie do 12 godzin.

Sposób użycia:

Oczyść i osusz protezę i wypłucz usta. Następnie postępuj zgodnie z ilustracjami na opakowaniu, by w odpowiedni sposób nanieść produkt na protezę częściową lub całkowitą. Włóż protezę i mocno ją dociśnij. Przygryź ją na kilka sekund i gotowe. Przed wyjęciem protezy zębowej przepłucz usta wodą, a następnie poruszaj protezą.

GlaxoSmithKline

GlaxoSmithKline jest Brytyjskim koncernem branży farmaceutycznej szeroko znanym pod skrótem GSK. Bogata historia i doświadczenie, a także nowoczesne zaplecze logistyczno-technologiczne sprawia, że GSK jest jedną z najbardziej znaczących firm farmaceutycznych na świecie. Jej początki sięgają aż do przełomu XVIII i XIX wieku. Dziś GlaxoSmithKline jest globalnym producentem, a główną oś jego działalności stanowią 3 branże: produkty farmaceutyczne, szczepionki oraz produkty ochrony zdrowia. Każdego dnia GSK dostarcza ponad 2 milionów szczepionek na całym świecie. Polski zakład produkcyjny koncernu zlokalizowany jest w Poznaniu, a firma oferuje na naszym rynku około 300 produktów.

9106755
2 Przedmioty

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

Bądź pierwszą osobą która oceni produkt na stronie! !

* Uwaga: Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.