Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta OPPO

Produkty Oppo Medical spełniają założenia obowiązujące we współczesnej ortopedii oraz fizjoterapii. Dzięki temu są chętnie wykorzystywane zarówno w warunkach domowych jak i placówkach zdrowia publicznego. Wieloletnie doświadczenie producenta oraz rozbudowane zaplecze logistyczne pozwala mu z sukcesami prowadzić działalność na terenie całej Polski. 

Aktywne filtry

OPPO Medical - produkty na walkę z bólem oraz urazami

Narząd ruchu naszego organizmu to wysoce skomplikowany i wyspecjalizowany układ, który wymaga współdziałania wielu struktur. Niestety wraz z wiekiem bądź też na skutek nieszczęśliwych wypadków jego sprawność maleje. Łatwo wtedy o kontuzje, które rzutują na codzienne życie. W procesie rehabilitacji warto postawić na sprzęt medyczny najwyższej jakości, który wspomoże ten wymagający czas. Jednym z dystrybutorów tego typu wyrobów jest marka OPPO Medical, którego dystrybutorem w naszym kraju jest przedsiębiorstwo ANTAR.

Produkty OPPO Medical charakteryzują się wysoką trwałością dzięki czemu mogą być wykorzystywane przez długi czas. Wykonane ze sprawdzonych materiałów są dostosowane do naturalnych warunków anatomicznych ludzkiego ciała. Ich ważną zaletą jest także przystępna cena. Dzięki swoim cechom są często polecane przez specjalistów zajmujących się zdrowiem kości, mięśni oraz stawów, a także wykorzystywane w wielu obiektach zdrowia publicznego jak szpitale, kliniki czy też przychodnie. W skład oferty OPPO Medical wchodzą m.in. stabilizatory, poduszki, pasy, temblaki, okłady, taśmy rehabilitacyjne, wyroby kompresyjne oraz wyroby dla poprawy zdrowia stóp. Tak szeroka oferta pozwala zaspokoić indywidualne zapotrzebowanie pacjentów.