Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Linum Emolient

Dermedic jest marką, przy której opracowywaniu wykorzystywana jest wiedza zgromadzona przez zespół doświadczonych dermatologów. Jej produkty tworzone są w firmie Biogened, będącej jednym ze światowych przykładów spełniania norm GMP (angielski skrót od Dobrej Praktyce Wytwarzania). Dzięki dbaniu o to, by wszystkie ich preparaty spełniały standardy GMP, serie produktów takich jak Linum Emolient sprawdzają się szczególnie u osób o wrażliwej cerze.

Aktywne filtry

Dermedic Linum Emolient, czyli ratunek dla suchej skóry

Czym charakteryzują się produkty marki Dermedic? To przede wszystkim krystalicznie czysta woda, którą uzyskuje się za pomocą innowacyjnych rozwiązań. Firma Biogened używa przy przygotowaniu wody do preparatów do swoich produktów procesu odwróconej osmozy eliminującego wszelkie substancje, które mogą drażnić bądź wywoływać reakcje alergiczne. Co nie mniej istotne, marka Dermedic prowadzi również intensywną współpracę z laboratorium mikrobiologicznym oraz technologicznym. Dzięki temu wszystkie produkty przechodzą dokładnie i wnikliwe testy, które eliminują jakąkolwiek możliwość pojawienia się nieskutecznych czy też wadliwych preparatów.

Wnikliwe testy oraz niezwykle czysta woda używana do wytwarzania preparatów są szczególnie istotne w przypadku takich serii produktów Dermedic jak Linum Emolient. Seria ta dedykowana jest przede wszystkim osobom z suchą skórą, które cierpią z powodu takich dolegliwości jak matowość naskórka, jest szorstkość czy też rogowacenie. Produkty linii Dermedic Lineum Emolient pomagają zlikwidować te dolegliwości dzięki specjalnemu składnikowi - olejowi lnianemu. Jego obecność sprawia, iż preparaty Dermedic Lineum Emolient świetnie sprawdzają się przy działaniach przeciwzapalnych i przeciwświądowych, oraz są niezwykle pomocne przy regeneracji naskórka czy też leżeniu czyraków bądź owrzodzeń.