Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Filtruj według

Cena

Cena

  • 16,00 zł - 104,00 zł

Marka

Marka

Tena Men

Tena Men to jedna z najbardziej znanych marek na świecie, która zajmuje się produkcją artykułów chłonnych przeznaczonych dla mężczyzn z problemem nietrzymania moczu. W swoich działaniach kieruje się ponad 50-letnim doświadczeniem, dzięki któremu ma możliwość wprowadzania najbardziej innowacyjnych rozwiązań na rynku. To sprawia, że każdego dnia zaopatruje zarówno klientów indywidualnych, jak i służby zdrowia w krajach na całym świecie. Wszystkie produkty zaprojektowano z dbałością o komfort i higienę w trakcie użytkowania.

Aktywne filtry

Popraw jakość swojego życia z produktami chłonnymi Tena Men!

Problemem nietrzymania moczu to powszechne zjawisko u mężczyzn, które pojawia się bez względu na wiek i stan zdrowia. Mimo, że dolegliwość nie powoduje groźnych objawów, to jednak może być przyczyną ciągłego uczucia wstydu, a nawet wycofania społecznego i stanów lękowych. Chcąc poprawić jakość swojego życia i zyskać pewność siebie w kontaktach towarzyskich warto sięgnąć po produkty marki Tena Men. Stworzono je z uwzględnieniem potrzeb mężczyzn na całym świecie przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań na rynku. W asortymencie znajduje się szeroka gama artykułów higienicznych, takich jak męskie wkładki czy bielizna chłonna dostosowana do różnorodnych potrzeb, co sprawia że każdy mężczyzna znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. Używając je na co dzień można zlikwidować problem z nieestetycznymi plamami oraz nieprzyjemnym zapachem. Ponadto zapewniają komfortowe użytkowania oraz dyskrecję, gdyż ze względu na cieniutką warstwę materiału nie są widoczne na ubraniu bez względu na rodzaj odzieży.

Marka Tena Men dokłada wszelkich starań, aby redukować problemy związane z nietrzymaniem moczu u mężczyzn. W tym celu dostarcza najwyższej jakości produkty, które poprawiają jakość życia i pomagają odzyskać pewność siebie. Firma należy do grupy Essity - światowego lidera w dziedzinie produkcji artykułów higienicznych, które obecnie trafiają do klientów indywidualnych i służb zdrowia w ponad 90 krajach na całym świecie. Każdego dnia wykwalifikowana kadra czuwa nad procesami produkcji i dystrybucji oraz ciągłym rozwojem usług, aby klienci mogli otrzymywać najnowocześniejsze rozwiązania na rynku. Klienci mogą liczyć na pomoc w zakresie merytorycznym lub skorzystać z możliwości zamówienia darmowych próbek. Umożliwia to łatwiejsze dopasowanie odpowiedniego produktu do własnego zapotrzebowania. Artykuły higieniczne Tena Men gwarantują skuteczną ochronę i komfort w czasie użytkowania. Wykonane są z wysokiej klasy, hipoalergicznych materiałów o dużej chłonności oraz miękkiej i przyjemnej w dotyku fakturze.