Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Lista produktów producenta Marinex International

Oryginalność i innowacja to określenia najlepiej oddające profil działalności Marinex International. Polskie przedsiębiorstwo od wielu lat specjalizuje się w technikach odżywiania dostosowanych do profilu genetycznego oraz zdolności fizjologicznych indywidualnych organizmów. Łącząc wiedzę z bogatym doświadczeniem Marinex International oferuje metody skutecznej terapii.

Aktywne filtry

Marinex International - specjalista w zakresie odżywiania 

Dieta to podstawa funkcjonowania całego organizmu, a jej niedobory mogą prowadzić do schorzeń systemowych. Firma Marinex jest ekspertem w tematyce odżywiania organizmu człowieka zgodnie z jego zapotrzebowaniem fizjologicznym oraz profilem genetycznym. Przez przeszło 21 lat działalności polskie przedsiębiorstwo udowodniło jak ważne dla zdrowia jest zbilansowane odżywianie pomagając szerokiemu gronu pacjentów. Filarem marki są jej filozofia i wartości, w myśl których szacunek dla organizmu, a tym samym samopoczucia stanowi najwyższą wartość. Działalność naukowa prowadzona przez spółkę pozwoliła lepiej zrozumieć przewlekłe choroby takie jak reumatoidalne zapalenie stawów, paradontoza, łuszczyca, alergie, choroby układu krążenia, schizofrenia i depresja, a nawet niektóre nowotwory. Marinex International może poszczycić się także wieloma publikacjami w prestiżowych czasopismach naukowych. O silnym powiązaniu ze środowiskiem akademickim świadczy współpraca z uznanymi uczelniami z całego świata jak Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Pomorskie Centrum Medycyny Estetycznej, Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi, Oddział Kardiologiczny UM w Pensylwanii czy też Uniwersytecki Szpital Kliniczny Gentofte w Kopenhadze.

Marinex International może pochwalić się wdrożonym systemem certyfikatów, które zapewniają bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość świadczenia usług. Oprócz zezwolenia Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego polski producent jest jednym z członków Regionalnego Związku Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat działalności Marinex zdobył także wyróżnienia w licznych konkursach i plebiscytach branżowych. Jest to uznanie dotychczasowej działalności marki jednocześnie stanowiące o jej renomie. Firma nadal zamierza zgłębiać wiedzę na temat optymalnego odżywiania dostosowanego do potrzeb organizmu poprawiając tym samym jakość życia pacjentów.