Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Filtruj według

Cena

Cena

  • 27,00 zł - 47,00 zł

Capillin

Iwostin Laboratorium to znana i renomowana polska marka, której specjalnością jest projektowanie i produkcja kosmetyków dedykowanych osobom o szczególnie wrażliwej skórze. Marka ta ma pewien charakterystyczny składnik, wyjątkowy tylko dla ich produktów — wodę termalną ze źródeł Iwonicza-Zdrój. To dzięki niej znane firmowe serie takie jak Iwostin Capillin są tak skuteczne.

Aktywne filtry

Iwostin - siła leczniczych wód

Swój pierwszy produkt firma Iwostin Laboratorium wypuściła na rynek w 2002 roku, ale historia głównego składnika produktów tego przedsiębiorstwa - czyli wody termalnej pochodzącej z Iwonicza-Zdrój, sięga znacznie dalej. Już w XVI wieku słynęła ona ze swoich właściwości leczniczych przez co już wtedy wykorzystywano ją w różnego rodzaju terapiach. Obecnie z jej licznych pożytecznych składników korzystają produkty należące do serii takich jak Iwostin Capillin, których głównym zadaniem jest korekcja wszelkiego rodzaju pojawiających się na skórze niedoskonałości, a także codzienna pielęgnacja nadająca jej blask oraz świeżość.

Jakie konkretnie składniki znajdują się w wodzie termalnej z Iwonicza-Zdroju? To między innymi krzemionka, magnez czy jod, czyli substancje mające bardzo pozytywny wpływ na zdrowie skóry. Woda termalna to oczywiście niejedyny składnik produktów należących do serii Iwostin Capillin - nad doborem wszystkich aktywnych składników pracuje zespół posiadających wieloletnie doświadczenie dermatologów, dbających o to, by produkty tej marki były nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne nawet dla alergików czy osób o wrażliwej skórze. Co istotne, rygorystycznie testowane produkty są nie tylko skuteczne i bezpieczne w użytkowaniu, ale również posiadają przystępne ceny.