Lista produktów producenta Omnibus

Omnibus to firma istniejąca od 1992 roku. Od lat specjalizują się w dostarczaniu zróżnicowanego sprzętu medycznego. Zaopatrują nie tylko placówki lecznicze i rehabilitacyjne, ale także zajmują się dystrybucją swoich produktów różnego typu do aptek oraz innych placówek, które zajmują się sprzedażą detaliczną sprzętu medycznego. Ich oferta jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Znaleźć w niej można zarówno specjalistyczne sprzęty, które są przydatne w szpitalach i przychodniach, a także specjalistycznych centrach rehabilitacyjnych, jak i produkty, z których można korzystać samodzielnie w domu.

Aktywne filtry

Nowoczesna marka z tradycjami i doświadczeniem

Omnibus to marka z wieloletnim doświadczeniem. Od 1992 roku zajmują się produkcją sprzętu medycznego do szpitali i przychodni rehabilitacyjnych, a także do samodzielnego wykorzystywania w domu w trakcie leczenia chorób przewlekłych i nie tylko. Ich szeroka oferta sprawia, że jest to bardzo popularna marka, której sprzęty często wykorzystywane są przez specjalistów. Firma została założona w Dankowie, niewielkiej miejscowości znajdującej się obok miasta Kwidzyn. Po dziś dzień główna siedziba tego polskiego przedsiębiorstwa z tradycjami znajduje się właśnie w tej miejscowości. Jednak mimo przywiązania do miejsca powstania i tradycji, firma ta stawia na zrównoważony rozwój oraz nowoczesne technologie. Łączą to podejście z wyznawanymi od lat wartościami i swoim doświadczeniem, dzięki czemu oferowane przez nich produkty są naprawdę dopracowane i na wysokim poziomie.

Omnibus to marka, która stawia na jakość i szeroki, ale jednocześnie bardzo dopracowany asortyment. W ich ofercie dostępne są specjalistyczne produkty służące jako wyposażenie ekip ratunkowych. Oferują między innymi torby i plecaki ratownicze, akcesoria i urządzenia niezbędne do resuscytacji, a także różnego rodzaju rurki, maski i przewody medyczne. U nich dostępne są także inhalatory dla dzieci i dorosłych do użytku domowego. Wszystkie oferowane przez nich produkty są zaawansowane technologicznie i wykonane z bardzo trwałych materiałów, spełniających najwyższe standardy medyczne. Dzięki temu ich oferta jest nie tylko niezwykle szeroka, ale także znacznie wyróżnia się na tle konkurencji pod względem jakości.