Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Opryszczka

Problemy ze skórą podrażnioną dotyczą coraz większej ilości osób. Pojawiająca się na skórze opryszczka nie wygląda estetycznie i na pewno jest powodem do zmartwienia dla wielu ludzi. W naszej aptece można jednak zdecydować się na kupno wysokiej jakości preparatów na opryszczkę, dzięki czemu skóra szybko się regeneruje i powraca do normalnego stanu.

Aktywne filtry

Czym jest opryszczka, na jakie preparaty się zdecydować?

Opryszczka jest wirusową chorobą skóry oraz błon śluzowych. Często nazywana jest tzw. "zimnem". Występuje na skórze pod postacią czerwonych pęcherzyków, które nie wyglądają zbyt dobrze. Najczęściej skupiają się one w okolicach ust. Po paru dniach na pęcherzykach pojawiają się strupy. Przyczyną powstawania opryszczki są negatywne warunki klimatyczne, np. silne nasłonecznienie, ale też temperatura doprowadzająca do oziębienia organizmu.

Obecnie zdecydować można się na zakup różnorodnych preparatów pomagających zniwelować w krótkim czasie opryszczkę. Są to kremy regenerujące, antybakteryjne emulsje, kremy łagodząco-odbudowujące oraz produkty bioaktywne. Wszystkie te kosmetyki bez problemów poradzą sobie ze wszelkimi dolegliwościami skórnymi. Zaletą jest przede wszystkim ich łagodny skład oraz bardzo skuteczne działanie, dlatego warto posiadać je w swojej łazience i regularnie z nich korzystać, gdy od jakiegoś czasu ma się kłopoty z opryszczką. Preparaty nie pozostawiają na skórze żadnych śladów oraz zabarwień.

Dlaczego warto stosować preparaty na opryszczkę?

Stosowanie preparatów na opryszczkę ma bardzo duży sens, ponieważ już po kilku dniach można pozbyć się tej nieprzyjemnej dolegliwości. Nasza apteka proponuje różnorodne kremy oraz żele, które odpowiedzialne są za regenerację podrażnionej skóry. Staje się ona wtedy oczyszczona, delikatna oraz bardzo gładka. Prezentuje się estetycznie i nie ma na niej miejsca na żadne zanieczyszczenia. Dodatkowo dzięki polecanym preparatom można zapobiec rozwojowi bakterii i wspomóc proces odbudowy zużytego naskórka. W składzie proponowanych produktów znajduje się wiele cennych dla skóry składników, w tym miedź, cynk oraz wyciąg z owsa. Preparaty na opryszczkę są w stu procentach naturalne, nie zawierają niebezpiecznych substancji, które mogłyby jeszcze bardziej podrażnić skórę ludzką.