Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Biofarm

Biofarm Sp. z o.o. to jeden z największych producentów farmaceutycznych w Polsce. Od lat wspiera zdrowie pacjentów i kierując się zdobytym doświadczeniem tworzy produkty, które poprawiają jakość życia. Wykorzystywane są przy tym najnowocześniejsze technologie oraz metody działania. Firma stale inwestuje w rozwój i prowadzenie różnorodnych badań. Preparaty Biofarm znaleźć można w krajach Europy Środkowej i Wschodniej oraz na Dalekim Wschodzie.

Aktywne filtry

Zdrowie jest najważniejsze - nowoczesne leki marki Biofarm

W 1988 roku Waldemar Szwarczyński oraz Andrzej Ostrowicz założyli firmę Biofarm Sp. z o.o.  z siedzibą w Poznaniu. Od początku powstania prężnie się rozwijała, a przy tworzeniu produktów wykorzystywano zdobytą wcześniej wiedzę podczas prowadzenia działalności związanej z preparatami kosmetycznymi i dietetycznymi. Obecnie Biofarm zajmuje bardzo wysoką pozycję wśród leków z całego świata znajdujących się na polskim rynku. Zatrudnia około 430 wykwalifikowanych pracowników dbających każdego dnia o najwyższą jakość obsługi klienta i dostarczanych wyrobów. Firma aktualnie posiada w sprzedaży blisko 80 produktów leczniczych, w tym zarówno dostępne bez recepty, jak i szeroką gamę leków neurologicznych, kardiologicznych i internistycznych z przepisu lekarza. Ponadto produkuje wiele suplementów diety. Najwyższy poziom jakości wyrobów potwierdzona jest certyfikatem GMP czyli Dobrej Praktyki Wytwarzania. Wiele projektów, takich jak Inicjatywa Technologiczna realizuje się przy użyciu środków unijnych.

Firma Biofarm posiada ogromną wiedzę, a przy tym korzysta z nowoczesnych technologii, co w połączeniu pozwala na stworzenie wysokiej jakości produktów, które pomagają zwiększyć poziom życia ludzi. Wszystkie preparaty są nie tylko w pełni przebadane pod kątem bezpieczeństwa, ale też skuteczności. Najważniejszym celem działania spółki jest zdrowie pacjentów, dlatego asortyment stale się powiększa zaspokajając coraz nowsze potrzeby klientów. Dzięki temu Biofarm zdobył ugruntowaną pozycję zarówno na polskim, jak i międzynarodowym rynku farmaceutycznym. Poza zwiększaniem jakości oraz efektywności dba również wiarygodność firmy w kontaktach z dostawcami oraz bezpośrednimi klientami. Z tego względu kwalifikacje pracowników stale są podnoszone dając im możliwości rozwoju zawodowego i finansowego. Działalność prowadzona jest z całkowitym poszanowaniem środowiska naturalnego, o czym świadczy nie tylko dobór odpowiedniej aparatury i urządzeń, ale również oszczędna gospodarka materiałami i surowcami oraz odpadami.