Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Biocodex

Biocodex to niezależna międzynarodowa firma farmaceutyczna o globalnym zasięgu i bogatym dziedzictwie. Prowadzone z zachowaniem najwyższych standardów produkcyjnych i naukowych przedsiębiorstwo od przeszło sześćdziesięciu lat osiąga sukcesy w branży medycznej.

Aktywne filtry

Enterol 250 mg,10 kapsułek

48,00 zł

Produkty Biocodex w trosce o Twoje jelita!

Od początku założenia działalności w 1953 roku głównym zakresem działań firmy były produkty gastroenterologiczne. Pierwszą innowacją Biocodex było wprowadzenie na rynek probiotyku Saccharomyces boulardii CNCM I-745. Był to pierwszy probiotyk swojego rodzaju, który miał pozytywny wpływ na florę mikrobakteryjną jelit. Dzisiejsza oferta produktów Biocodex wyewoluowała z gastroenterologii i obejmuje także takie dziedziny jak neurologia, psychiatria, środki przeciwbólowe, laryngologia oraz reumatologia. Najnowszym wyrobem przedsiębiorstwa są także suplementy diety opracowane dla sportowców.
Biocodex jest firmą medyczną, której przyświeca misja dostarczania dobrych jakościowo produktów i usług przede wszystkim dla pacjentów. W tym czasie pozostając innowacyjną ale i odpowiedzialną przeprowadzając każdy projekt w sposób integralny tak aby to bezpieczeństwo pacjenta było na pierwszym miejscu. Ambicją Biocodex jest dostarczanie produktów, które miałyby stały wpływ na poprawę jakości życia ludzi, a są one dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie. Ośrodki naukowe Biocodex współpracują z uniwersytetami oraz organizacjami medycznymi i są zaangażowane w niektóre z najbardziej nowatorskich badań prowadzonych dziś w branży farmaceutycznej.