Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Ranbaxy

Ranbaxy to Polski oddział firmy Sun Pharmaceutical Industries Ltd., która powstała w 1983 roku w Bombaju. Obecnie firma nadal posiada swoją główną siedzibę w Bombaju i zaliczana jest do największych indyjskich producentów leków i innych preparatów farmaceutycznych. Rozprowadzają swoje wyroby w Indiach, USA oraz na terenie Europy. Dzięki bardzo szerokiemu asortymentowi ich produkty są przydatne w wielu dziedzinach medycyny i pomagają w leczeniu przewlekłych schorzeń oraz nagłych urazów. Podnosi to ich popularność i rozpoznawalność na rynku wyrobów farmaceutycznych i leków specjalistycznych.

Aktywne filtry

Wieloletnie doświadczenie i inwestycja w nowoczesne technologie

Firma Sun Pharmaceutical Industries Ltd. powstała w 1983 roku w Indiach. Początkowo było to niewielkie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją leków na skalę lokalną. Dzięki odpowiednim inwestycjom przedsiębiorstwo pod przewodnictwem Dilipa Shanghvi bardzo się rozwinęło. Stopniowo wcielano do należących do tej marki obiektów kolejne fabryki i laboratoria, w których tworzono nowoczesne leki w różnych postaciach. Dzięki temu firma bardzo się rozrastała i zaczynała wchodzić na nowe rynki medyczne. Z czasem udało im się rozpocząć produkcję na skalę całego kraju, a następnie kontynentu. Ogromnym sukcesem było wejście przez firmę na rynek Amerykański, a następnie pojawienie się w Europie. Podniosło to ich zasięgi oraz sprawiło, że stali się firmą produkującą leki rozpoznawalne na prawie całym świecie. W 1994 roku firma zaczęła być notowana na giełdzie, co jeszcze dodatkowo napędziło jej rozwój.

Ranbaxy Poland Sp. z o.o. to Polski oddział firmy Sun Pharmaceutical Industries Ltd., który ma swoją główną siedzibę w Warszawie. Specjalizują się oni w dystrybucji leków swojej rodzimej marki na terenie Polski, dostarczają je do placówek medycznych, a także do aptek stacjonarnych i internetowych. W ich ofercie dostępne są bardzo zróżnicowane preparaty farmaceutyczne, przydatne w wielu różnych dziedzinach medycyny. Oferowane przez nich środki są popularne między innymi w kardiologii, neurologii, psychiatrii, gastroenterologii, ortopedii i okulistyce.