Lista produktów producenta Novascon Pharmaceuticals

Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. jest to firma, która zajmuje się sprzedażą suplementów diety. Jej oferta to produkty dostępne bez recepty. Jest to firma o nowoczesnej technologii, rozwijająca się dynamicznie,  a jej artykuły są bezpieczne i pochodzą z tylko naturalnych składników. Badania, które przedsiębiorstwo wykonuje, aby potwierdzić swoją wysoką jakość produktów są sponsorowane właśnie przez Novascon Pharmaceuticals.

Aktywne filtry

Tylko naturalne suplementy diety firmy Novascon Pharmaceuticals!

Renomowana firma IMS Health przedstawia firmę Novascon Pharmaceuticals jako przedsiębiorstwo zajmujące 40. pozycję wśród największych firm, które oferują swoje artykuły dostępne bez recepty, a także 14. miejsce pośród firm zajmujących się sprzedażą suplementów diety. To spółka, która ma stały przyrost sprzedaży biorąc pod uwagę ten rok i porównując go z poprzednim. Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. jest jedną z najbardziej dynamicznych firm, rozwijających się i działających na polskim rynku aptecznym. Nowoczesna technologia wraz z najwyższą jakością jest marką firmy Novascon Pharmaceuticals. Dla niej ważna jest zasada, iż najważniejsze jest zdrowie. Trzy filary działalności firmy to najważniejsza podstawa. Jest to skuteczność, wysoka jakość i rekomendacja innych firm, zajmujących się także sprzedażą suplementów diety.

Działanie suplementów diety jest udowodnione poprzez innowacyjny skład naturalnych składników. Dlatego firma przeprowadza swoje badania naukowe, które są inwestowane przez firmę Novascon Pharmaceuticals. Potwierdzają one skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Przy pomocy badań in vitro udowodniono na przykład działanie przeciwbakteryjne preparatu Thonsilan. Produkcja firmy odbywa się wg standardów GMP lub HACCP. Specyfikacja w badaniach jest niezmiernie istotna ze względu na zawartość substancji aktywnych, czystości mikrobiologicznej, czy też zawartości metali ciężkich. W przypadku badania tożsamości, jeśli wynik jest 100%-owy, to wynika z tego, że produkty mają w składzie ekstrakty, które są zgodne z przedstawionymi na opakowaniu. Odpowiednie jednostki naukowe, które znajdują się w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 23 marca 2011 roku wydają pozytywną ocenę artykułów produkowanych przez Novascon Pharmaceuticals. Jest to potwierdzenie bezpieczeństwa stosowania i wysokiej jakości produktów a także odpowiednią kwalifikację suplementów diety. Migracja pracowników firmy, najważniejszy kapitał firmy, powoduje, iż Novascon Pharmaceuticals uzyskuje nowe kompetencje, inną perspektywę i nowe doświadczenie.