Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta PHYTOPHARM

Phytopharm to firma farmaceutyczna, działającą na rynku od roku 1949. Jej celem jest troska o zdrowie pacjentów. To dla nich tworzone są najwyższej jakości leki oraz produkty prozdrowotne pochodzenia roślinnego o udowodnionej skuteczności i sprawdzonym bezpieczeństwie stosowania. Firma dostarcza odbiorcom produkty roślinne wykorzystywane zarówno w profilaktyce, jak i leczeniu. Wytwarza je z najwyższej jakości substancji aktywnych o doskonałych walorach organoleptycznych.

Aktywne filtry

Phytopharm od lat

Leki, suplementy diety i wyroby medyczne firmy Phytopharm są powszechnie dostępne w aptekach na terenie całego kraju. W ofercie znajdują się produkty, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów i farmaceutów. Wiele z nich zajmuje wiodące pozycje w swoich kategoriach terapeutycznych. Firma specjalizuje się nie tylko w produkcji, ale także rozwoju i marketingu produktów leczniczych pochodzenia roślinnego. Leki roślinne wytwarza we własnych zakładach, które należą do grupy The Nature Network® – firmy rodzinnej działającej od trzech pokoleń. Zakład produkcyjny oraz główne biuro mieści się w Klęce (Nowe Miasto nad Wartą) – 60 km na południowy wschód od Poznania. Firma zatrudnia około 280 pracowników.

The Nature Network® jest symbolem skutecznych, bezpiecznych i innowacyjnych działań na rynku pozyskiwania surowców roślinnych, a następnie ich uszlachetnianie w najwyższej jakości półprodukty aż do usług laboratoryjnych, doradczych i dystrybucyjnych. W zgodzie z naturą firma oferuje więc kompleksowe przygotowanie leku roślinnego: od formulacji i dokumentacji, przez pozyskanie surowca aż do otrzymania w procesie produkcji gotowej formy leku, a dzięki własnym spółkom produkcyjnym i dystrybucyjnym zapewnia  klientom dostępność produktów. Lata działań na rynku sprawiły, że przedsiębiorstwu zaufało grono stałych klientów.