Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta TECWELD

Cechą wyróżniająco przedsiębiorstwo Tecweld jest jego rodzinna formuła. Działająca od ponad 20 lat firma należy do największych na naszym rynku bezpośrednich importerów spawalniczych pochodzących z obszaru Europy oraz Azji. Tecweld dzięki ugruntowanej pozycji opiera swoje działanie na współpracy z cenionymi zewnętrznymi dostawcami dostarczając tym samym produkty o bezkompromisowej jakości.

Aktywne filtry

Tecweld - tradycja rodzinnego biznesu

Firma Tecweld rozpoczęła swoje funkcjonowanie w 1997 roku. Polskie przedsiębiorstwo od początku XXI wieku nawiązało kontakty handlowe z chińskimi producentami branży spawalniczej. Dziś szerokie portfolio produktów Tecweld stanowią wyroby pochodzące od ponad 50 różnych zewnętrznych podmiotów z Chin oraz Korei. Zakupy w ilościach hurtowych pozwalają rodzinnej firmie prowadzić konkurencyjną politykę cenową, na której nie cierpi jednak jakość samego produktu. Tecweld prowadzi również wewnętrzną działalność produkcyjną - obejmuje ona wytwórstwo uchwytów spawalniczych MIG, TIG oraz plazma, a także wyrobów chemii spawalniczej SPAWMIX. Produkty wytwarzane przez polską firmę sygnowane są marką Sherman cechującą się korzystnym stosunkiem ceny do oferowanej jakości. 

Oferta Tecweld obejmuje różne obszary. Jest to kolejno branża spawalnicza, chemiczna oraz medyczna. Jednym z preparatów farmaceutycznych w dystrybucji producenta jest Sztuczny Lód ICEMIX, którego etykieta opatrzona została specjalnymi międzynarodowymi certyfikatami jakości (Certyfikat WE zgodny z dyrektywą 93/42/EWG (MDD), Certyfikat dla Systemu Zarządzania wg PN-EN ISO 13485). Warto wspomnieć, że ICEMIX to jedyny w Polsce wyrób medyczny certyfikowany znakiem CE. Tecweld jako nowoczesne przedsiębiorstwo chętnie korzysta z wszelkich możliwości rozwoju. Firma wykorzystała m.in. przyznane na modernizację środki w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Nieustannie też poszerza się gama produktów oferowanych przez producenta, szczególny nacisk spółka kładzie na wyroby chemii technicznej własnej produkcji.