Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Lista produktów producenta SCHAPER & BRUMMER

Schaper & Brümmer to średniej wielkości rodzinne przedsiębiorstwo farmaceutyczne z tradycjami. Firma od wielu lat nieprzerwanie angażuje się w rozwój ziołolecznictwa oraz naturalnych terapii przynoszących ulgę w codziennych schorzeniach. Siedziba tej niemieckiej spółki znajduje się w Salzgitter-Ringelheim w Dolnej Saksonii.

Aktywne filtry

Schaper & Brümmer - różne możliwości zastosowania ziół

Preparaty i suplementy diety oparte o substancje ziołowe stają się coraz popularniejsze będąc alternatywą dla syntetycznych substancji uzyskiwanych na drodze reakcji chemicznych. Producent Schaper & Brümmer od wielu lat realizuje swoje zadanie polegające na promowaniu i udostępnianiu pacjentom tradycyjnych produktów ziołowych stosowanych w naszych domach tradycyjnie od wieków. Preparaty niemieckiego przedsiębiorstwa spełniają jednak nowoczesne standardy bezpieczeństwa i jakości produkcji dzięki przywiązaniu zarówno do samego surowca jak i jego późniejszej obróbki. Jako nowoczesna firma Schaper & Brümmer pamięta również o zasadach ekologii.

Ponad 90 letnie doświadczenie w ekstrakcji związków roślinnych, nowoczesny park maszynowy oraz doświadczona kadra stanowią o sile tego producenta. Dzięki temu Schaper & Brümmer może sprostać indywidualnym oczekiwaniom konsumentów. W swojej bogatej ofercie posiada preparaty pozwalające uporać się ze schorzeniami ze strony układu moczowo-płciowego, objawami grypy, problemami hormonalnymi czy też wspomagające sen. Niemiecka firma dużą wagę przykłada do skuteczności i powtarzalności realizując program kontroli działania swoich wyrobów. Co ważne Schaper & Brümmer w swojej działalności chętnie wymienia się wiedzą z uznanymi placówkami medycznymi oraz środowiskami akademickimi dążąc do poprawy działania i efektywności swoich leków. Przedsiębiorstwo od kilkudziesięciu lat systematycznie realizuje swoje plany eksportowe - dziś jego produkty dostępne są w 40 krajach na całym świecie. Ponadto firma jest jednym z pierwszych zachodnich producentów fitofarmaceutyków, który dostał pozwolenie obrotu na rynku chińskim. Niezmiennie jednak całość produkcji przedsiębiorstwa odbywa się w Niemczech dając tym samym mocną kartę przetargową oraz gwarancję rzetelności.