Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Hand-Prod

Hand-Prod to przedsięwzięcie o szerokim spektrum działania. Produkcja sprzętu medycznego, leków, suplementów diety to tylko niewielki zakres produktów, za które odpowiedzialna jest firma. Hand-Prod to marka, której celem jest połączenie wysokiej jakości z najnowszymi technologiami. Znajduje to swoje potwierdzenie w licznych tytułach przyznanych producentowi (m.in. Kryształowy Kaliber, Gazela Biznesu).

Aktywne filtry

Innowacja ma imię Hand-Prod

Firma o profilu diagnostyczno-farmaceutycznym swoje początki upatruje nad Wisłą. Jest to jedna z pierwszych działalności medycznych w Polsce. Swoją pracę rozpoczęła w 1986 roku. Najpierw zasłynęła z produkcji akcesoriów diagnostycznych. W niedługim czasie do asortymentu dołączyły produkty chirurgiczne i leki. Oprócz sprzętu medycznego Hand-Prod prowadzi wiele kampanii edukacyjnych na rzecz świadomości medycznej, w tym cukrzycowej. Firma oferuje od 1999 roku darmowe programy badań osób, których dotykają problemy z nerkami. W ramach jej funkcjonowania powstało osiem placówek dializacyjnych na terenie całego kraju. Hand-Prod w swojej misji pomaga nie tylko pacjentom. Poprzez swoje produkty skutecznie wspiera szpitale i przychodnie. W 2013 roku wraz z przenosinami do Krakowa, priorytetem dla Hand-Prod staje się walka z cukrzycą.

Wysoka jakość, gwarancja skuteczności i bezpieczeństwo to główne idee Hand-Prod. WIeloletnie doświadczenie pozwala skutecznie osiągać powyższe. Dostępne na rynku produkty zaopatrzone są w wysokiej klasy, międzynarodowe atesty. Dzięki współpracy z zagranicznymi przedsiębiorstwami firma pozostaje w ciągłym rozwoju. Udoskonalanie technik, produkcji i akcesoriów to niezbędny element skuteczności w branży medycznej. Kontakty poza granicami kraju są podstawą nowoczesnego biznesu. Dlatego też Hand-Prod to prężnie rozwijający się instrument medyczno-ekonomiczny. Stawiając na doświadczenie i innowacje firma jest na jedynej właściwej drodze do osiągnięcia globalnego sukcesu.