Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Olimp Labs

Olimp Laboratories Sp. z o.o. jest polską firmą farmaceutyczną założoną w 1990 roku. Spółka prowadzi działalność w ramach Grupy Kapitałowej, w skład której wchodzą Nutrifarm Sp. z o.o. oraz Olimp Laboratories GmbH w Niemczech. W ramach wieloletniej strategii rozwoju prac badawczych w sierpniu 2015 r. Spółka Olimp Laboratories oddała do użytku Ośrodek Badawczo-Rozwojowy - jeden z najbardziej innowacyjnych w Europie w branży suplementów diety i farmaceutyków.

Aktywne filtry

Olimp Potas, 60 tabletek

20,50 zł

Mnogość produktów firmy Olimp Labs

Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój możliwa jest produkcja farmaceutyków najwyższej jakości i w konsekwencji pozwalających dbać o zdrowie klienta w najlepszy możliwy sposób. Dbałość o jakość i bezpieczeństwo produkowanych preparatów firma została doceniona również za granicą, uzyskując status przedsiębiorstwa międzynarodowego, którego produkty eksportowane są do ponad 70 państw. Misją firmy jest zapewnienie klientom lepszego komfortu życia, mocy zdrowia i witalności. Jej realizacja możliwa jest dzięki rozwojowi współpracy naukowej z uniwersytetami i ośrodkami badawczymi a także ciągłym inwestycjom w zaplecze technologiczne. Olimp Labs stale zwiększa swój potencjał naukowo – badawczy umożliwiający produkcję prawdziwie skutecznych i innowacyjnych farmaceutyków.

Olimp Laboratories od lat współpracuje na wielu płaszczyznach z jednostkami naukowo-badawczymi, związkami sportowymi, czy sportowcami, doskonaląc formulacje wprowadzanych do obrotu produktów. Podnosi poziom wiedzy, poszerza możliwości nowoczesnych wdrożeń ciągle poszukując środków do ich finansowania. Dzięki temu w znaczącym tempie rośnie poziom specjalizacji w zespołach badawczych. Realizowane wspólnie projekty, pozwalają na przełamywanie barier, stwarzanie nowych powiązań ze sferą badawczo-rozwojową i zwiększanie liczby wdrożeń innowacyjnych rozwiązań. Wielu sportowców wybiera Olimp Labs, bo firma zajmuje się produkcją i dystrybucją najlepszych suplementów diety. Ponadto produkty Olimp Labs mają zastosowanie w leczeniu: alergii, gardła, regulują poziom cukru i cholesterolu. Są również pomocne przy zwalczaniu przykrych skutków menopauzy. Leki produkowane przez Olimp Labs wspomagają nasz układ pokarmowy, moczowy, krążenia czy oddechowy.