Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Filtruj według

Cena

Cena

  • 21,00 zł - 36,00 zł

Marka

Marka

Tolerans

Dermedic to marka produkowana przez firmę Biogened, która słynie z dbałości o jakość swoich preparatów. O przywiązaniu do jakości świadczą między innymi certyfikaty potwierdzające, iż Biogened spełnia prestiżowe normy GMP: Good Manufacturing Practice, czyli Dobra Praktyka Wytwarzania. Dzięki temu powstają tak wymagające serie produktów jak Dermedic Tolerans.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Dermedic Tolerans - wiedza i doświadczenie

Dermedic jest marką tworzoną w oparciu o wiedzę oraz opinię ekspertów. Nie tylko współpracuje z dwoma nowoczesnymi laboratoriami: mikrobiologicznym oraz technologicznym, ale również opiera swoje produkty na doświadczeniu eksperckiego zespołu dermatologów. Co nie mniej istotne, preparaty Dermedic zawierają niezwykle czystą wodę, dokładnie oczyszczoną za pomocą innowacyjnej technologii pozwalającej na przeprowadzenie procesu odwróconej osmozy. Rezultatem tego jest woda całkowicie pozbawiona elementów alergennych bądź mogących podrażnić skórę. To bardzo ważne gdyż produkty Dermedic w dużej mierze dedykowane są o wyjątkowo wrażliwej cerze.

Znakomitym przykładem takiej linii produktów jest seria Dermedic Tolerans. To preparaty firmy Biogened, które nie zawierają w sobie żadnych środków mogących wywoływać podrażnienia bądź reakcje alergiczne. Co więcej, preparaty są sprzedawane specjalnych opakowania typu ecosolution, które gwarantują, iż znajdujący się w środku produkt pozbawiony jest jakiegokolwiek kontaktu z zewnętrznym środowiskiem. Dodatkowo, opakowania ecolution nie zawierają żadnych elementów wykonanych z metalu. Jest to zatem idealny preparat dla osób, których skóra jest zbyt wrażliwa, by ryzykować użycie innych, mniej kompleksowo opracowanych preparatów.