Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Dermedic

Polska marka Dermedic to jeden z globalnych liderów zajmujących się produkcją dermokosmetyków. W ofercie znajdują się produkty, takie jak kremy do rąk, żele do mycia czy mleczka ochronne dla niemowląt przeznaczone do różnych typów skóry, w tym również wrażliwej i alergicznej lub problemowej. Wykorzystywane są przy tym zaawansowane technologie oraz najnowsza wiedza potwierdzona badaniami.

Aktywne filtry

Zadbaj o skórę ze wspaniałymi produktami marki Dermedic

Dermedic to firma stworzona dzięki doświadczeniu dermatologów oraz wykorzystaniu światowych technologii i trendów w opracowywaniu receptur. Specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych, a przy tym w pełni bezpiecznych i skutecznych preparatów przeznaczonych do każdego rodzaju cery. Proponuje kosmetyki, które pomagają w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych ze skórą. Wśród nich znajdują się wyroby dedykowane dla skóry wrażliwej, alergicznej, atopowej, naczyniowej czy trądzikowej, które nie tylko pielęgnują, ale też doskonale uzupełniają leczenie wielu schorzeń. Najwyższa jakość oferowanych produktów potwierdza szereg badań zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych prowadzonych w niezależnych laboratoriach. Sukces Dermedic zawdzięcza codziennej pracy wykwalifikowanych dermatologów, którzy opracowują coraz nowsze receptury. Ze względu na wspaniałe właściwości kosmetyki polecane są przez wielu dermatologów i pediatrów. Zdobyły uznanie na całym świecie nawet najbardziej wymagających klientów.

Do produkcji dermokosmetyków Dermedic wykorzystuje się wodę o możliwie najwyższej czystości. Uzyskuje się ją w wyniku procesu odwróconej osmozy, dzięki której usuwane są wszelkie zanieczyszczenia i substancje, które mogą drażnić lub uczulać skórę. Z tego względu preparaty doskonale sprawdzą się dla osób z wrażliwą skórą, a także dzieci czy niemowląt. W asortymencie marki znajdują się różne linie produktowe do nawilżania skóry, do tłustej cery, dla niemowląt oraz do pielęgnacji włosów. Produkcja odbywa się w pełni według standardów GMP czyli Dobrej Praktyki Wytwarzania, dzięki czemu klienci otrzymują najwyższej jakości preparaty. Na każdym etapie od zaopatrzenia w surowce, poprzez produkcję, magazynowanie i pakowanie, aż po znakowanie i dystrybucję prowadzony jest ścisły nadzór gwarantujący komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Firma Dermedic współpracuje z niezależnym laboratorium technologicznym i mikrobiologicznym, który zajmuje się udoskonalaniem produktów. Badania odbywają się przy użyciu specjalistycznej wiedzy oraz nowoczesnych urządzeń laboratoryjnych.