Lista produktów producenta Antar

Antar to polski dystrybutor sprzętu medycznego. Jako importer posiada w swojej ofercie wyroby producentów z całego świata. Troska o najwyższą jakość produktów w korzystnych cenach przekłada się na doskonałą opinię o marce.

Aktywne filtry

Zaufaj sprawdzonym produktom firmy Antar!

Podstawą działalności Antar jest dystrybucja sprzętu medycznego: stabilizatorów, ortez, kołnierzy ortopedycznych i wielu innych. Jako uznana marka posiada wyłączność na import wyrobów renomowanych firm z całego świata m.in. OPPO Medical Corporation, KARE Orthopaedic by Design, AXMED, Taiwan Stanch czy MEDIFLOW. Co ważne wśród produktów Antar znajdziecie Państwo także produkty polskiego pochodzenia w ramach linii biało-czerwonej. Oprócz tego w sprzedaży znajdują się także materace przeciwodleżynowe, ortopedyczne poduszki piankowe i wodne, a także okłady zimno-ciepłe wykorzystywane w szpitalach, prywatnych klinikach, a także domach pomocy społecznej. Firma Antar współpracuje z marką Farmedica dystrybuującą opatrunki, lekkie gipsy syntetyczne oraz testy do kontroli procesu sterylizacji. W ofercie naszej apteki znajduje się szeroka gama sprzętu do rehabilitacji w tym piłki rehabilitacyjne, balkoniki i temblaki.

Wszystkie dostępne w ofercie produkty są stworzone z użyciem najwyższej jakości materiałów i z zachowaniem światowych norm co potwierdza uzyskanie przez Antar w 2008 roku standardu zgodnego z restrykcyjnymi normami dla producentów medycznych EN ISO 9001:2009 i EN ISO 13485:2012. Jako firma Antar rozwija się dynamicznie wprowadzając systematycznie nowe produkty do oferty.