Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta ATOS

Pielęgnacja zębów często wymaga indywidualnego podejścia dopasowanego do naszych bieżących potrzeb. Atos to producent past wybielających oraz ortodontycznych przeznaczonych do zębów oraz implantów. Bogate doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat działalności marki pozwoliły jej stworzyć kompleksową gamę produktów. 

Aktywne filtry

Atos - zadbaj o swój piękny uśmiech 

Rozwinięcie skrótu BHZ Atos to Biuro Handlu Zagranicznego - zostało ono założone w 1989 roku z inicjatywy Marka Zakrzewskiego, który wykorzystał swoją wiedzę zdobytą na przestrzeni lat pracy w branży farmaceutycznej oraz kosmetycznej. Atos może pochwalić się wieloletnim członkostwem w Stowarzyszeniu Producentów i Dystrybutorów Stomatologicznych. Znajomość branży stomatologicznej pozwoliła firmie na precyzyjne dopasowanie się do oczekiwań specjalistów jak i samych pacjentów. Oferta Atos od lat regularnie prezentowana jest podczas najbardziej znaczących targów branżowych oraz różnego rodzaju wydarzeń. Ścisła współpraca z kontrahentami pozwala przedsiębiorstwu dynamicznie reagować na zmieniające się potrzeby oraz kształt całościowy rynku. Bogate portfolio produktów Atos obejmuje m.in. doskonałe wybielające pasty do zębów oraz inne preparaty przeznaczone do higieny jamy ustnej. Pomimo szerokiej oferty producent zaznacza, że każdy z jego wyrobów powstaje w oparciu o przywiązanie do jakości oraz skuteczności. 

Atos to producent jedynego na świecie zintegrowanego systemu pielęgnacyjnego do higieny jamy ustnej dla osób noszących aparaty ortodontyczne. Ponadto w dystrybucji firmy znajdują się środki i preparaty przeznaczone dla sportowców, czy linia produktów Air Lift pozwalająca uporać się z problemem nieprzyjemnego zapachu z ust. Dystrybucja produktów Atos w Polsce prowadzona jest przez wiele niezależnych firm, dzięki czemu jej zasięg obejmuje cały teren naszego kraju.