Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta WELLAND

Decyzja o wyłonieniu stomii często pomaga zachować życie pacjenta, wiąże się jednak ze zmianami w dotychczasowym codziennym funkcjonowaniu. Międzynarodowa firma Welland Medical Polska posiada wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku pozwalającą pomagać osobom ze stomią. Jej produkty dostępne są w wielu krajach Europy ciesząc się uznaniem i zaufaniem zarówno specjalistów jak i samych pacjentów.

Aktywne filtry

Welland - wsparcie w stomii

Wykonanie stomii najczęściej dotyczy przewodu pokarmowego, a decyzja taka podejmowana jest z powodu różnych chorób jak nowotwory, anatomiczne wady wrodzone czy też urazy. Decyzja taka pozwala zachować sprawność pacjenta, wiąże się jednak niestety z pewnymi uciążliwościami. Stomia powinna być zaopatrzona w sprzęt stomijny, na który składają się m.in. worek oraz płytki umożliwiające jego przyklejenie do powłok brzusznych. Na polskim rynku farmaceutycznym ekspertem w stomii jest przedsiębiorstwo Welland Medical Polska. Firma założona w 1988 roku specjalizuje się w dystrybucji i projektowaniu nowych rozwiązań dotyczących worków stomijnych, akcesoriów do pielęgnacji stomii i produktów wykorzystywanych w codziennej opiece urologicznej. Renoma producenta oparta jest nie tylko o wieloletnie doświadczenie, ale przede wszystkim o wyroby wysokiej jakości, które są doceniane przez pacjentów oraz specjalistów. 

Welland to przedsiębiorstwo pochodzące z Holandii. Na przestrzeni przeszło 30 letniej działalności firma rozszerzyła swoją działalność również o inne kraje Europy, a od pewnego czasu prowadzi dystrybucję również w Polsce. Nowoczesne produkty Welland Medical są zaprojektowane tak, aby spełniać specyficzne potrzeby pacjentów stomijnych. Dodatkowo firma jest wyłącznym dystrybutorem uznanych marek MBH International, Tytex A/S i Welland Medical LTD w naszym kraju. Przedsiębiorstwo oprócz działalności komercyjnej realizuje także misję społeczną zwiększając świadomość dotyczącą zabiegu stomii oraz dążąc do poprawy jakości codziennego życia pacjentów po przebytej operacji. Welland oferuje również merytoryczne wsparcie w zakresie uzyskania refundacji Narodowego Funduszu Zdrowia na sprzęt stomijny. Informacje na ten temat zawarte są na witrynach internetowych producenta.