Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Lista produktów producenta Scan Anida

Scan-Anida to polski producent wysokiej jakości naturalnych preparatów leczniczych i kosmetyków o ogromnym doświadczeniu. W jego skład wchodzą 4 różne marki oferujące bogaty asortyment. Wszystkie produkty powstały z wyselekcjonowanych składników, dzięki czemu są w pełni bezpieczne, a przy tym skuteczne. Wśród nich znajdą się preparaty lecznicze, do pielęgnacji dłoni, stóp i ciała, a także odświeżacze do ust.

Aktywne filtry

Idealne ciało i włosy z produktami Scan-Anida

Firma kosmetyczno-farmaceutyczna Scan-Anida to bardzo ceniony producent specjalistycznych kosmetyków i produktów leczniczych. Posiada doskonale wyposażony obiekt z nowoczesnymi urządzeniami produkcyjnymi i doskonale wykwalifikowaną kadrą pracowników. Ogromne doświadczenie, inwestycja w zaawansowane technologie i nowoczesne urządzenia sprawiają, że zapewnia wyroby o najwyższym poziomie standardu. Firmę wyposażono także we własne zaplecze badawcze przyczyniające się do stałego poszerzania asortymentu o kolejne pozycje. Wytwarzane produkty doskonale sprzedają się w aptekach i drogeriach w całej Polsce. Scan-Anida posiada cztery marki: Acerin, Medi Soft, Sora oraz Anida z dodatkową linią Anida Derm. W ofercie posiadają różne produkty lecznicze pomagające zwalczyć powszechne problemy, takie jak problemowa skóra, odciski czy wszy, kosmetyki do pielęgnacji dłoni, stóp i ciała oraz odświeżacze do ust, które gwarantują świeży oddech przez długi czas. Do ich produkcji wykorzystano głównie naturalne składniki, dzięki czemu idealnie nadają się dla alergików.

Scan-Anida w ciągu ostatnich lat wypracowało sobie ugruntowaną pozycję producenta farmaceutyków i kosmetyków pielęgnacyjnych. Świadczy o tym nie tylko stale rosnąca sprzedaż oraz zadowolenie klientów, ale też liczne nagrody i certyfikaty. Działania przedsiębiorstwa są w pełni zgodne z normami Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej oraz GMP czyli Dobrej Praktyki Wytwarzania. Firmę kilkukrotnie wyróżniono nagrodami za produkt roku, laurami konsumenta czy “Gazelą Biznesu” za najbardziej dynamiczny rozwój. Otrzymał także dofinansowania z Unii Europejskiej na rozbudowę magazynu i zakup nowych urządzeń. Pośród wszystkich produktów największą popularnością cieszą się kosmetyki do pielęgnacji dłoni i stóp, ponieważ wymagają szczególnej troski. Kremy, masła, balsamy i inne wyroby pomagają zachować zdrowie i odpowiednią kondycję skóry. Wiele z wyrobów wyprodukowano na bazie naturalnych składników, takich jak aloes, olejki i innych surowców, które zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.