Ocena apteki    4,9 / 5

Zobacz wszystkie opinie

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Filtruj według

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 111,00 zł

Marka

Marka

Tena

TENA oferuje produkty dla klientów indywidualnych i służby zdrowia w ponad 90 krajach. Nieustannie tworzy nowe rozwiązania, wychodzące naprzeciw potrzebom milionów ludzi na całym świecie. Marka TENA należy do grupy Essity — globalnego lidera w dziedzinie higieny. Essity cieszy się mocną pozycją w dziedzinie zrównoważonego rozwoju oraz renomą jednej z najbardziej etycznych firm świata.

Aktywne filtry

Tena - ludzie na pierwszym miejscu

Osoby tworzące markę TENA mają świadomość, iż nietrzymanie moczu to powszechne zjawisko, dotykające ludzi bez względu na wiek i ogólny stan zdrowia. Firma TENA proces tworzenia swoich produktów opiera na spostrzeżeniach pracowników służby zdrowia oraz opiekunów. Poznaje ich potrzeby oraz potrzeby ich podopiecznych. Dzięki zasięgnięciu opinii firma TENA opracowuje najlepsze produkty dostosowane do potrzeb swoich klientów. Mając za sobą 50 letnie doświadczenie firma TENA  dopasowała gamę swoich produktów z niezwykłą dbałością do potrzeb klientów. Szeroki wybór asortymentu skierowany jest dla kobiet jak i mężczyzn, opiekunów osób borykających się z problemem nietrzymania moczu, pracowników służby zdrowia, którzy zawodowo dbają o pacjentów z tego typu intymnymi dolegliwościami.

W ofercie firmy znajdziemy produkty przeznaczone do pielęgnacji skóry, produkty ochronne do łóżek i krzeseł oraz inne niezbędne akcesoria. Wyroby marki TENA zostały stworzone w taki sposób, aby idealnie dopasowywały się do kształtów ciała i gwarantowały komfort podczas codziennego użytkowania. Każdy wyrób marki TENA charakteryzuje się wysoką chłonnością, wyjątkową świeżością oraz wyjątkową suchością. Produkty TENA można kupić w aptekach i sklepach medycznych, a także w supermarketach oraz drogeriach. Wiele z nich oferuje możliwość zakupu online. Wyroby firmy TENA mogą być refundowane. Każda chora osoba ubezpieczona w NFZ ma prawo skorzystać z refundacji środków pomocniczych.