Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Maseczki i peelingi

Odpowiednia pielęgnacja twarzy jest kluczem do pięknej, zdrowej i zadbanej cery. Aby zapewnić jej odpowiednią pielęgnację na najwyższym poziomie, warto zamienić zwykłe produkty z drogerii na dobrze dobrane do rodzaju cery dermokosmetyki z apteki. 

Aktywne filtry

W kategorii maseczki i cera proponujemy Państwu to, co jest najważniejsze dla zachowania zdrowego wyglądu skóry. Każdemu zależy na ładnej cerze i z tego powodu zapewniamy kompleksowy wybór produktów służących do codziennej pielęgnacji. Nasza apteka oferuje balsamy, fluidy, maseczki i peelingi, których zadaniem jest oczyszczenie skóry i dostarczenie jej substancji odżywczych, a także niezbędnych minerałów i witamin. Dzięki odpowiedniej opiece, cera staja się promienna i pozostaje młoda na dłużej.

Kosmetyki z apteki kluczem do pięknej cery

Asortyment produktów dostępnych w aptekach stale się poszerza. Pojawiają się nowe, innowacyjne preparaty, które nie tylko umożliwiają dbanie o zdrowie, ale również wspomagają w odpowiedniej, codziennej pielęgnacji skóry, włosów oraz cery. Produkty kosmetyczne dostępne w aptekach to najczęściej specjalistyczne dermokosmetyki. Różnią się od zwykłych kosmetyków innowacyjnymi formułami oraz znacznie bardziej przyjaznym dla skóry składem. Nie zawierają parabenów ani szkodliwych dla otoczenia oraz delikatnej cery lub włosów składników. Dzięki temu są niezwykle skuteczne i bardzo bezpieczne w codziennym stosowaniu. Kosmetyki dostępne w aptekach to zarówno produkty do codziennej pielęgnacji i oczyszczania cery, jak i kolorowe preparaty do makijażu. Producenci dermokosmetyków oferują szeroki wybór podkładów, korektorów i rozświetlaczy wykonanych z myślą o konkretnym rodzaju cery, co sprawia, że są one doskonale dopasowane oraz bardzo wydajne i skuteczne.

Szeroki wybór dopasowany do różnych potrzeb

Ogromną zaletą kosmetyków dostępnych w aptece jest ich skład. Dermokosmetyki są w większości dopasowane w taki sposób, aby nie podrażniały skóry oraz cery. Myją ją i oczyszczają w delikatny sposób, nie powodują zaczerwienień oraz nie zatykają porów. W aptekach dostępny jest również szeroki wybór dermokosmetyków do makijażu o podobnych właściwościach. Nawet doskonale kryjący podkład jest stworzony w taki sposób, aby skóra mogła swobodnie oddychać. Producenci dermokosmetyków oferują różne linie preparatów, które dopasowane są do różnych rodzajów cery. Znacznie ułatwia to znalezienie idealnego preparatu. Dermokosmetyki są przyjazne dla skóry alergików. Starannie dobrany skład bez substancji drażniących sprawia, że tego typu kosmetyki o wiele rzadziej uczulają niż zwykłe kosmetyki do makijażu z drogerii. Warto więc regularne wizyty w ulubionej drogerii zamienić na poszukiwanie idealnych kosmetyków do makijażu oraz pielęgnacji na półkach w aptece.